JUNGMOB – DARK JUNGLE NIE TAKA STRASZNA!

JUNGMOB, czyli jak sama nazwa wskazuje – marka tworzona przez młodych ludzi, którzy lubią łamać schematy i dodawać elementy humorystyczne do swoich projektów. Tak kształtują miejski styl na nowo, z dbałością o wysoką jakość i oryginalne wzory. O samej jakości dowiemy się już niedługo (tak, to mała zapowiedź recezji na Poldonie), a już teraz możemy Was zapewnić, że graficznie i dizajnersko – ubrania prezentują się znakomicie. Przekonajcie się sami za sprawą najnowszego lookbooka, prezentującego kolekcję WELCOME TO THE DARK JUNGLE.

W obszernym materiale przygotowanym przez co raz mocniej rozpoznawalnego w streetwearowym świecie fotografa w osobie Antoniny Pandy Dolani, możecie dostrzec naprawdę sporo nowości, wśród których znajdziecie propozycje głównie dla Pań, ale także Panów. Choć mamy co raz więcej ciepłych dni, to śmiało można powiedzieć, że wśród nowości królują głównie kurtki i bluzy. Te pierwsze to przede wszystkim parki w bardzo oryginalnych printach, wykonane z nieprzemakalnych materiałów. Bluzy możemy podzielić na hoodie oraz crewnecki wśród których najczęściej wykorzystanymi kolorami są czarny i szary. Fanów minimalistycznych ubrań ucieszy fakt, iż próżno tutaj szukać wielkich napisów, czy dużych grafik – znaki charakterystyczne dla kolekcji są po prostu sprytnie zaakcentowane na każdym ubraniu.

Co prawda nowości podzielono na dwie części, ale my pokusiliśmy się o publikację rozszerzoną. Nadchodzi bowiem lato i nie wyobrażamy sobie go bez upewnienia się przez Was dziewczyny, że garderoba nie wymaga poszerzenia o koszulki na ramiączkach, wygodne leginsy, sukienki, czy funkcjonalne torby, w których pomieścicie nie tylko swoje plażowe bikini.

Jeżeli któraś z propozycji wpadła Wam szczególnie w oko, już teraz zapraszamy Was do sprawdzenia sklepu online marki JUNGMOB. Na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Photo by: Antonina Panda Dolani
Models: Malgosia Guzowska & Maks Behr
Make up & hair: Dorota Kumosińska / Bambi
Styling: Katarzyna Wiśniewska
Scenography: Sylwia Wodzyńska

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Jungmob – INHERENT DREAM

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *