JAMESON x ZEW for men!

Z okazji Dnia Świętego Patryka ? narodowego święta Irlandii, powstała wyjątkowa współpraca polskiej marki kosmetyków ZEW for men i słynnego producenta irlandzkiej whiskey JAMESON. Jej owocem jest limitowana edycja zestawów kosmetyków sygnowanych logotypami Jameson oraz ZEW for men, o zapachu dymnego drzewa sandałowego, świeżej bergamotki i limonki, zamkniętych w stylowych, drewnianych skrzynkach. Nowe oblicze kultowych olejków i balsamów do brody to połączenie wysmakowanej i wyrazistej esencji whiskey JAMESON
z naturalnością i dzikością ZEW for men.

Co mają wspólnego Polska i Irlandia? Zielone, dzikie przestrzenie, gdzie wciąż jeszcze rządzi natura
i wyjątkowi ludzie, którzy bez strachu idą własną drogą ? nie rezygnują ze swoich pasji, realizują marzenia i nowe podejmują wyzwania. Dlatego to właśnie ekipa ZEW for men, na prośbę znanego twórcy irlandzkiej whiskey JAMESON, zaprojektowała coś wyjątkowego!

W zderzeniu dwóch wyrazistych światów JAMESON i ZEW for men ujawniła się jedność naszej męskiej natury i potrzeb. Wiedzieliśmy, że z tej kooperacji powstanie coś unikalnego ? w limitowanej edycji olejków i balsamów do brody postaraliśmy się uchwycić charakterystyczne nuty złotych trunków JAMESON zmieszanych z aromatami bieszczadzkiej natury i dzikości od ZEW for men. Dla fanów marki ZEW szykujemy niebawem kolejne atrakcje ? to nie jedyna z wielu ciekawych współprac w tym roku, dopiero się rozkręcamy! ? komentuje Marcin Mróz, Head of Sales marki ZEW for men.

Zestawy JAMESON x ZEW for men to celebracja męskości: fuzja aromatów dymnego drzewa sandałowego, świeżej bergamotki i limonki otuli męski zarost, a ciemno-bursztynowa kompozycja Jameson Irish Whiskey zaskoczy nawet najbardziej wysublimowane kubki smakowe i pozwoli cieszyć się niesamowitym aromatem kwiatowym, podkręconym korzennym drewnem i słodkimi nutami sherry. W limitowanej edycji zestawów JAMESON x ZEW for men znalazły się:

  • regenerujący olejek do brody JAMESON x ZEW o zapachu drzewa sandałowego, bergamotki i limonki,
  • naturalny balsam do brody JAMESON x ZEW for men nadający witalność i delikatnie nabłyszczający brodę,
  • limitowana wersja podręcznej Szczotki Brodacza, sygnowana logo JAMESON x ZEW for men
  • oraz produkowana od ponad 220 lat, trzykrotnie destylowana whiskey JAMESON IRISH WHISKEY 0,2 l.

Zestawy Jameson x ZEW for men ze względu na bardzo limitowaną ilość można wygrać w konkursach organizowanych w wybranych sklepach multi-brandowych oraz na kanałach Facebook oraz Instagram marki ZEW for men. Zestawy te nie są obecnie dostępne w szerokiej dystrybucji.

Przeczytaj również

ZEW for men po raz kolejny zaskakuje!

czytaj dalej

JAKI PREZENT PODAROWAĆ MĘŻCZYŹNIE?

czytaj dalej

ZEW for men rozdaje prezenty z Durex i JAMESON!

czytaj dalej

ODKRYJ PODRÓŻNE ZESTAWY ZEW FOR MEN x HELIKON-TEX!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *