ZEW for men po raz kolejny zaskakuje!

Polska marka naturalnych kosmetyków dla mężczyzn ZEW for men po raz kolejny zaskakuje ? wprowadza właśnie do oferty dezodorant w sztyfcie o innowacyjnej formule. To nowa jakość na rynku męskich produktów higienicznych. Naturalny dezodorant z ekstraktem z czarnej huby o drzewno-cytrusowym zapachu ma nie tylko gwarantować naturalną ochronę 24h przed potem i przykrym zapachem, ale także łagodzić podrażnienia skóry pod pachami oraz zapewniać długotrwały komfort i ulgę.

Dezodoranty to jedne z najpopularniejszych i najpowszechniej używanych męskich kosmetyków – mają za zadanie zniwelować nieprzyjemne zapachy i zagwarantować świeżość przez cały dzień, szczególnie podczas stresującego dnia w pracy, czy intensywnego treningu. Niemniej wyzwaniem było stworzenie męskiego dezodorantu o naturalnej formule, bez takich składników jak sole aluminium, alkohol, silikony, czy oleje mineralne. Marka ZEW for men ponad rok opracowywała innowacyjny skład dezodorantu w sztyfcie, który zawiera aż 97% składników pochodzenia naturalnego, skutecznie realizuje swoje zadanie, a jednocześnie łagodzi podrażnienia.

Dezodorant dla mężczyzn z ekstraktem z czarnej huby o świeżym, drzewno-cytrusowym zapachu, zapewnia 24-godzinną skuteczną ochronę przed potem i przykrym zapachem oraz pielęgnację skóry pod pachami. Produkt pozostawia skórę świeżą, czystą i matową, bez blokowania porów skóry, efektu tłustego filmu ani białych śladów. Bogactwo skoncentrowanych składników aktywnych przynosi skórze komfort i ulgę. Zawarty w składzie ekstrakt z czarnej huby wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, przeciwzapalne i łagodzące podrażnienia. Czarna huba, przez Japończyków zwana ?diamentem puszczy? od stuleci jest stosowana w medycynie i kosmetologii naturalnej do łagodzenia podrażnień i leczenia ran. Ze względu na swoje właściwości oraz występowanie w trudno dostępnych, dzikich lasach jest niezwykle cennym i rzadkim składnikiem aktywnym. Dodatkowo, w nowym dezodorancie od ZEW for men znajdziemy neutralizujący przykre zapachy filtrat z fermentacji drożdży, a także ziemię okrzemkową i skrobię z manioku, które wchłaniają pot oraz łagodzą podrażnienia i stany zapalne skóry. Produkt od ZEW for men nie zawiera alkoholu etylowego, soli glinu, silikonów i wodorowęglanu sodu – jest odpowiedni do każdego typu skóry, również do skóry wrażliwej i może być stosowany po depilacji.

Od dłuższego czasu planowaliśmy stworzenie męskiego dezodorantu z dobrym składem, który będzie wyróżniać się oryginalnym drzewno-cytrusowym zapachem i działaniem łagodzącym podrażnienia skóry pod pachami. Było to spore wyzwanie, ponieważ naturalny kosmetyk wymagał doboru takich składników aktywnych, które nie tylko zapewnią kluczowe działanie antybakteryjne, antyoksydacyjne i przeciwzapalne, ale będą też doskonale pielęgnować skórę. Po wielu próbach udało się – dezodorant ZEW for men to nowa jakość na półce. – komentuje Marcin Mróz, Head of Sales ZEW for men.

Cena Naturalnego dezodorantu ZEW for men z ekstraktem z czarnej huby, 80 g: 65 zł.
Sprawdź nowość TUTAJ!

Produkty ZEW for men dostępne w sieci perfumerii Douglas, w sieci perfumerii Kontigo online, w sieci perfumerii Notino online oraz u wybranych dystrybutorów, których pełna lista znajduje się na stronie poczujzew.pl w zakładce Punkty sprzedaży. Więcej informacji na www.poczujzew.pl

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *