Jungmob – INHERENT DREAM

Miękkie materiały otulające ciało niczym ciepła kołderka, grafiki i wzory niczym dzikie baśniowe krainy ze snów oraz piękne kolory wzięte wprost z krajobrazu o zachodzie słońca – to wszystko znajdziecie w najnowszej kolekcji na sezon AW22! Przed Wami INHERENT DREAM, czyli spełnienie zimowych marzeń twórców marki Jungmob.

Ciepło, wygodnie i oryginalnie – tak w trzech słowach udało się nam opisać dzisiejsze nowości. To bowiem najlepsza odpowiedź na panującą aurę za oknami – propozycje są wykonane z materiałów gwarantujących komfort nawet największym zmarzluchom! Przy okazji – wyglądają pięknie!

Do wyboru między innymi bluzy, spodnie baggy, klasyczne Crop Top, kamizelki, kurtki, ale także premierowo – „baranki”. Co cieszy – są zarówno fullprinty, jak i jednokolorowe propozycje dla osób lubiących minimalizm. No i po raz kolejny ubrania zarówno dla dziewczyn, jak i chłopaków! Naprawdę jest w czym wybierać.

Nam w oko wpadły wełniane bluzy z dużą kieszonką na suwak, które prezentują się znakomicie w połączeniu z klasycznymi jeansami!

Nowa kolekcja już dostępna online na jungmob.com.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *