Kaczy na zdjęciach Timberland!

Timberland kontynuuje współpracę z fotografami, których przedstawia po drugiej stronie obiektywu, a my debiutujemy z newsem o działaniach w polskim streetwearze, krajowych dystrybutorów zagranicznych marek. dzisiaj Piotr Kaczor aka Kaczy, który zaprezentował swoje inspiracje – wieżowce centrum stolicy widziane z nocnej perspektywy.

Oczywiście cała akcja zorganizowana jest w ramach kampanii ukazującą kolekcję odzieży #Urban.

Timberland od kilku sezonów eksploruje ulice miast, a zdobyte inspiracje uwzględnia w projektach oddających klimat światowych metropolii. Tym razem do współpracy marka zaprosiła miejskich fotografów, którzy stali się bohaterami globalnej kampanii marki. Jednym z nich jest Kaczy__ – fotograf, zaproszony do współpracy przy kolekcji #Urban. Nocne spacery po Warszawie odsłoniły nowe oblicze stolicy i ukazały fotografa w niecodziennej roli po drugiej stronie obiektywu.

Zdjęcia stanowią istotną część kultury streetwearu?
? dlatego kolaboracja Timberland z artystami sprawnie posługującymi się spustem migawki aparatu jest naturalną koleją rzeczy. W pierwszej odsłonie poznaliśmy Wojtka Koziarę i jego wizję Warszawy od strony blokowisk Bemowa i ruchliwych arterii miasta. Teraz przyszła kolej, aby Kaczy_ zaprezentował swoje inspiracje – wieżowce centrum stolicy widziane z nocnej perspektywy.

„Wychowałem się w Warszawie. Żeby robić tu dobre zdjęcia i dobrze się czuć, trzeba odkryć to miejsce, spędzić tu trochę czasu i złączyć się z tym miastem. Fotografia mnie relaksuje, lubię jeździć samochodem po mieście, szukając nowych miejsc i sytuacji. Na moich zdjęciach Warszawa głównym bohaterem jest architektura, a potem dopiero człowiek. Ludzi traktuję bardziej jak statystów, którzy nadają całej kompozycji ciekawego charakteru.” @Kaczy__

Kolekcja #Urban od Timberland została stworzona z myślą o eksploratorach ulic metropolii jako efekt ich oczekiwań względem ubrań i butów wpisujących się w tkankę miejską, której są częścią. Stanowi esencję streetwearu: rozpoznawalne logo, zastosowanie colorblokingu i proste kroje ? to cechy charakterystyczne wodoodpornych kurtek, wygodnych bluz z kapturem i t-shirtów z najwyższej jakości bawełny. Całość tworzy świeży i czysty look ? znak rozpoznawszy wygodnego, miejskiego stylu od Timberland.

Odzież, obuwie i akcesoria sygnowane słynnym drzewkiem, znajdziecie w salonach Timberland oraz na www.timberland.pl, w sieciach Sizeer oraz Symbiosis, a także u wybranych partnerów handlowych.

Przeczytaj również

Tymczasowo brak, wróc wkrótce :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *