Lookbook 4F X PROSTO!

Niektórzy nadal mają w głowie jedną z najgłośniejszych kolaboracji w polskim streetwearze, a my mamy dla was kolejną wisienkę. W dodatku ponownie w roli głównej marka prosto, która tym razem wypuszcza nowości z brandem kojarzonym głównie z kolekcji sportowych. Przed Wami lookbook 4F X PROSTO!

Prosto w tym roku poleciało bez trzymanki. Najpierw głośny projekt z Vistulą, a teraz rozpoczęcie z przytupem kolejnej kampanii, tym razem w kolaboracji z marką 4F. Spodziewaliście się? My na pewno nie! Tym bardziej, że wspomniana wcześniej współpraca, spotkała się z bardzo różnym oddźwiękiem (prostula i te sprawy). Jak jest tym razem?

Przede wszystkim jest to połączenie streetwearowych kroi od PROSTO z technicznymi parametrami 4F. Dzięki czemu, naszym zdaniem, wszystkie propozycje wyglądają bardzo dobrze i na pewno będą lepiej odebrane przez publikę.

Hitem okazać się mogą kurtki o dłuższym kroju, które dobrze leżeć będą na każdym z Was. Jeżeli wolicie jednak klasyki, to tutaj rozwiązaniem będą „puchówki” w trzech wersjach kolorystycznych (dwie męskie i jedna damska) oraz niebieska kurtka anorak z duża kieszenią z przodu.

Wśród nowości znaleźć można dodatkowo spodnie dresowe, bluzy, longsleev’y i koszulki oraz jesienno-zimowe akcesoria – czapki, rękawiczki, kominiarkę i skarpety. Wszystkie produkty mocno dopracowane technicznie.

Naprawdę jest w czym wybierać.
Zapraszamy na stronę 4F.

Przeczytaj również

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

ODKRYJ PODRÓŻNE ZESTAWY ZEW FOR MEN x HELIKON-TEX!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

NOWA KOLEKCJA PROSTO KLASYK!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *