Polski streetwear w Krakowie!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na otwarcie nowego punktu na streetwearowej mapie Krakowa! Obserwujemy tę ekipę już od jakiegoś czasu i jesteśmy pewni, że na południu ich inicjatywa również wypali. Szukaliście odpowiedniego miejsca z polskim streetwearem? Koniecznie sprawdźcie poniższe info.

Boogie Flowear to miejsce, w którym każdy znajdzie dla siebie nietuzinkowe produkty, prosto z polskich, jak i zagranicznych szwalni. Z dużą dozą dystansu do otaczającego świata tworzymy miejsce, w którym znajdziecie ubrania tworzone z pasją. My oczywiście skupiamy się na naszych rodzimych producentach dlatego przyglądniemy się zwłaszcza polskim markom. Tutaj do wyboru będą produkty między innymi Phenotype, Femi Pleasure, Jungmob, Turbokolor itp.

W weekend otwarcia, czyli 13 i 14 lutego w godz. 11-17, organizatorzy przygotowali dla Was specjalną promocję [z wyrazami miłości ;)] ! Otóż każdy drugi zakupiony produkt zjeżdza z ceną o 50% w dół!* Do tego pierwszych 10 klientów dostaje prezent od Many Mornings w postaci darmowej pary skarpet!

Dodatkowo, przedpremierowo będziecie mogli zobaczyć małą zapowiedź tego, co przygotowało dla nas Okuaku, czyli nasi przyjaciele z sąsiedniej galaktyki, oraz produkty brandów, których pełną rozpiskę znajdziecie na www.boogie-store.pl

W dniu otwarcia o owocowe smakołyki i napoje zadbają Fruit Life Kraków oraz JOHN-LEMON POLSKA.

See You Soon at Joselewicza Neighbourhood!

(info o afterparty-coming soon)

* oczywiście chodzi o ten tańszy produkt :)

Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj również

POLSKI STREERWEAR W SUPERSKLEPIE MA SIĘ CO RAZ LEPIEJ!

czytaj dalej

URBAN VIBE – POLSKI STREETWEAR W STOLICY!

czytaj dalej

SKANDALOUZ. – TAK SIĘ OTWIERA SKLEPY!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *