STAGE 14 OD PHENOPTYPE!

są takie marki, bez których nie wyobrażamy sobie naszego portalu. od początku swojej działalności mocno brną do przodu, by później wieść prym w polskim streetwearze, nie tracąc przy tym ani trochę ze swojego charakteru. takim brandem jest dla nas własnie phenotype. dla potwierdzenia mamy dla was najnowszą kolekcję – stage 14!

Wśród propozycji na jesień – zimę znajdziecie przede wszystkim ciepłe i solidnie wykonane bluzy z kapturem w różnych wersjach kieszeni i koloru. By każdy znalazł coś dla siebie mamy tutaj modele z większym lub mniejszym logo z przodu, ale także model Matter 3D (dostępny również jako crewneck) z grafiką po lewej stronie i napisem na plecach.

Bardzo mocnymi propozycjami są jak zwykle spodnie. Tutaj widać, że każdy detal ma znaczenie, a projekty są owocem mocnej rozkminki. Nas cieszy fakt, że w kolekcji można znaleźć odpowiedni spodzień zarówno do klasycznego fitu, jak i bardziej ekstrawaganckiego.

Dopełnieniem są dwie klasyczne koszulki – Lavender i Beige Logo Tee.

I tak na koniec – Pawle – kiedyś, jak się spotkamy, zapytamy o to, co byś robił w swoim życiu, gdyby Phenotype nie „zaraził Cię” dobrych kilka lat temu. Rób swoje dalej, bo robisz to zajebiście!

Wszystkie rzeczy oczywiście dostępne na Phenotype.pl.

Przeczytaj również

JUNGMOD Z KOLEJNYM DROPEM!

czytaj dalej

PROSTO KLASYK LOOKBOOK FW19/20

czytaj dalej

THE WILDEST – Fall/Winter’19

czytaj dalej

NO LIMITS od JUNGMOB!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *