STAGE 14 OD PHENOPTYPE!

są takie marki, bez których nie wyobrażamy sobie naszego portalu. od początku swojej działalności mocno brną do przodu, by później wieść prym w polskim streetwearze, nie tracąc przy tym ani trochę ze swojego charakteru. takim brandem jest dla nas własnie phenotype. dla potwierdzenia mamy dla was najnowszą kolekcję – stage 14!

Wśród propozycji na jesień – zimę znajdziecie przede wszystkim ciepłe i solidnie wykonane bluzy z kapturem w różnych wersjach kieszeni i koloru. By każdy znalazł coś dla siebie mamy tutaj modele z większym lub mniejszym logo z przodu, ale także model Matter 3D (dostępny również jako crewneck) z grafiką po lewej stronie i napisem na plecach.

Bardzo mocnymi propozycjami są jak zwykle spodnie. Tutaj widać, że każdy detal ma znaczenie, a projekty są owocem mocnej rozkminki. Nas cieszy fakt, że w kolekcji można znaleźć odpowiedni spodzień zarówno do klasycznego fitu, jak i bardziej ekstrawaganckiego.

Dopełnieniem są dwie klasyczne koszulki – Lavender i Beige Logo Tee.

I tak na koniec – Pawle – kiedyś, jak się spotkamy, zapytamy o to, co byś robił w swoim życiu, gdyby Phenotype nie „zaraził Cię” dobrych kilka lat temu. Rób swoje dalej, bo robisz to zajebiście!

Wszystkie rzeczy oczywiście dostępne na Phenotype.pl.

Przeczytaj również

Świetne zamknięcie sezonu letniego? Drop od Phenotype!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Lato w kolorach pasteli – dla każdego!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *