STAGE 14 OD PHENOPTYPE!

są takie marki, bez których nie wyobrażamy sobie naszego portalu. od początku swojej działalności mocno brną do przodu, by później wieść prym w polskim streetwearze, nie tracąc przy tym ani trochę ze swojego charakteru. takim brandem jest dla nas własnie phenotype. dla potwierdzenia mamy dla was najnowszą kolekcję – stage 14!

Wśród propozycji na jesień – zimę znajdziecie przede wszystkim ciepłe i solidnie wykonane bluzy z kapturem w różnych wersjach kieszeni i koloru. By każdy znalazł coś dla siebie mamy tutaj modele z większym lub mniejszym logo z przodu, ale także model Matter 3D (dostępny również jako crewneck) z grafiką po lewej stronie i napisem na plecach.

Bardzo mocnymi propozycjami są jak zwykle spodnie. Tutaj widać, że każdy detal ma znaczenie, a projekty są owocem mocnej rozkminki. Nas cieszy fakt, że w kolekcji można znaleźć odpowiedni spodzień zarówno do klasycznego fitu, jak i bardziej ekstrawaganckiego.

Dopełnieniem są dwie klasyczne koszulki – Lavender i Beige Logo Tee.

I tak na koniec – Pawle – kiedyś, jak się spotkamy, zapytamy o to, co byś robił w swoim życiu, gdyby Phenotype nie „zaraził Cię” dobrych kilka lat temu. Rób swoje dalej, bo robisz to zajebiście!

Wszystkie rzeczy oczywiście dostępne na Phenotype.pl.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Świetne zamknięcie sezonu letniego? Drop od Phenotype!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *