My Intention – Nadaj intencję wszystkiemu, co robisz!

Gorąco wierzymy, że wśród naszych czytelników jest wielu świadomych ludzi. Świadomych tego, że intencje w połączeniu ze wzniosłymi emocjami, zmieniają naszą energię, dając nam możliwość bycia świadomym kreatorem swojego życia. Właśnie m. in. z wiary, że myśli i emocje kształtują naszą rzeczywistość, powstała marka My Intention! Szukasz spełnienia się Twoich intencji? To ubrania dla Ciebie.

Jako starsi wyjadacze w świecie polskiego streetwearu z przykrością musimy przyznać, że na rynku mamy co raz mniej marek, za którymi stoi ciekawa idea. A szkoda, bo naszym zdaniem, wśród licznych produktów, właśnie taka „wartość dodatnia” może mieć ogromne znaczenie przy zakupie. Na szczęście w Polsce nadal pojawiają się nowi gracze, którzy teoretycznie już na początku muszą się zmierzyć z panującymi trendami. My Intention ma jednak na to swój sposób – ubrania od początku do końca powstały, by służyć Ci w najlepszy możliwy sposób, także w sferze materii.

Cały proces powstawania odzieży odbywa się w Polsce – tkaniny pochodzą rodzimych dziewiarni, a ubrania szyte są w polskich szwalniach, by zapewnić im znakomitą jakość.

Premierowa kolekcja marki to 5 intencji do wyboru – miłość, wolność, radość, obfitość i spokój, które pojawiają się na bluzach z kapturem i koszulkach dla niej i dla niego. Bluzy dostępne są głównie w kolorze szarym i wyróżnia je intencja na piersi oraz logo na plecach. Ciekawym dodatkiem jest gruby bawełniany sznurek oraz zawsze praktyczna kieszeń kangurka.

Wśród bluz damskich jest jeden wyjątek kolorystyczny, a mianowicie bluzy w miętowym odcieniu. Tutaj na szczególną uwagę zasługują dłuższe propozycje, które pozwolą wyróżnić się z tłumu przyjemnym dla ciała i duszy akcentem.

Uzupełnieniem kolekcji są klasyczne czarne i białe t-shirty.

Wszystkie elementy marki powstały w dużej uważności – logo jest fragmentem Kwiatu Życia, stanowiącego formę doskonałej proporcji i harmonii, będącego symbolem wyjaśniającym kwestię pochodzenia całej materii. Ta uważność była skierowana także na napisy intencji, które powstały odręcznie a następnie zostały nadrukowane na tkaninę, stając się jedynymi w swoim rodzaju.

Noś swoją intencję na sercu i przyciągnij to, co najlepsze! 

Zapraszamy do sklepu pod TYM linkiem.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *