PARANO CLTH!

Co prawda czasy, w których nowe marki w polskim streetwearze powstawały, jak „grzyby po deszczu” już dawno minęły, ale to nie znaczy, że nowych graczy nie ma wcale. Ciągle nie brakuje ciekawych ludzi z zajawką, którzy mają pomysł na siebie i wyrażanie swoich idei w postaci ubrań streetwearowych. Dzisiaj przedstawiamy Wam PARANO CLTH.

O 100% zajawce w projekcie Parano świadczyć może fakt, że za logo marki odpowiedzialny jest człowiek znany ze współpracy z polskimi brandami, czyli sam Amadeusz Mierzwa (nasz wywiad z ziomeczkiem do przeczytania tutaj). Od jego pracy wszystko się zaczęło i tak powstał flagowy produkt marki, czyli bordowy crewneck. Uzupełnieniem jest klasyczny t-shirt oraz beanie w dwóch kolorach.

Wszystkie produkty są dostępne w sklepie Parano Clth, a niektóre z nich dacie rady wyhaczyć w promocyjnej cenie. Sądząc po dobrym odbiorze produktów startowych oraz zapowiedzi, że chłopaki będą nadal współpracować z Amadeuszem – możemy spodziewać się naprawdę ciekawych rzeczy. Na pewno będziemy śledzić na bieżąco!

Przeczytaj również

Nowa marka z przekazem do ludzi, czyli #RÓBSWOJE!

czytaj dalej

kangoorowear już po pierwszym dropie!

czytaj dalej

FUTURE FACE rozpoczyna podróż w świecie mody streetwearowej!

czytaj dalej

CHANGER WEAR!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *