PLANTWEAR – miejskość i natura w wyjątkowej sesji!

PLANTWEAR przedstawia wyjątkowe fotografie i aranżacje, prezentujące klimat firmy oraz modne stylizacje z produktami, które znajdują zastosowanie o każdej porze roku. Tym razem w lookbooku, który nie jest jedynie zwykłą sesją zdjęciową, a istotnym przykładem na współpracę marki ze swoimi fanami. „To oni stanowią dla nas największą wartość, napędzają nas do działania, każdego dnia dzieląc się pomysłami i inspiracjami” – twierdzą założyciele, którzy zachęcają do sprawdzenia efektów ich pracy. Sami zobaczcie, jak to powinno wyglądać!

Na zdjęciach (docelowo lookbook ma ich mniej, ale postanowiliśmy pokazać Wam wszystkie) zobaczyć można kilka flagowych modeli marki, ale dla twórców, niekoniecznie one są najważniejszym aspektem projektu. Ma on bowiem przede wszystkim wyznaczyć styl na cały sezon, kreować trendy oraz inspirować i angażować jeszcze więcej osób. Wszystko dzięki wyjątkowym fotografiom i aranżacjom, które pokazują w najlepszy sposób klimat PLANTWEAR oraz udowadniają, że zegarki i okulary są doskonałym dodatkiem o każdej porze roku.

Wszystkich zainspirowanych i zainteresowanych marką, zapraszamy już teraz na oficjalną stronę PLANTWEAR. Tym bardziej dociekliwym zapewniamy, że już niebawem na Poldonie znajdzie się test produktów, który na pewno jeszcze bardziej przekona Was do zakupu!

Przeczytaj również

BUSTAGRIP na jesień/zimę 2021!

czytaj dalej

ENCLAVA DROP 2/3 – Polish Tartan

czytaj dalej

JACOB AW 2021-22 BON GAMIN

czytaj dalej

Przygotuj się na jesień z marką Nervous!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *