PROSTO X VISTULA KAMPANIA SS 2019

Nie ma jeszcze połowy roku, a mamy chyba już do czynienia z najważniejszą kolaboracją w 2019! swoje siły połączyła jedna z legendarnych marek w polskim streetwearze oraz symbol elegancji i najwyższej jakości w kraju. przed wami kolabo prosto i vistula.

Takiej kapsuły nie spodziewał się chyba nikt. Teoretycznie oba brandy od zawsze zajmowały się modą, ale każdy w swoim niepowtarzalnym wydaniu. Tymczasem okazuje się, że słowo „klasyk”, które jest od zawsze kojarzone z marką PROSTO, nie bierze się znikąd. A jak pokazuje kolaboracja z VISTULĄ – można ubierać się zupełnie elegancko i nadal być mocno związanym z polskim streetwearem.

Na kapsułe składają się między innymi dwa garnitury (prawda, że większość z Was na nie czekała?) w odcieniach szarości – jeden gładki, a drugi w kratę. Do tego dwustronny (!) płaszcz BOSACO, który nam wpadł w oko chyba najbardziej. Są też kurtki i marynarki, ale zdecydowanie najwięcej mamy tutaj spodni i górnych części garderoby. Spodnie pojawiają się eleganckim wydaniu (model Edwin), mniej oficjalnym (dresy i jeansy), ale także krótkim – na najcieplejsze dni. Praktycznie do każdej stylizacji można dobrać polówkę, bluzę, koszulę lub wygodny longsleeve, a jeżeli to jeszcze mało – uzupełnieniem są np. nerka, skarpetki, portfel, a nawet plecak.

Z resztą sami autorzy kolekcji mówią o niej tak:

„To kolekcja, która podważa dotychczasowe ramy mody męskiej, zmieniając tym samym postrzeganie obu marek. Fanom klasyki, oddaje w ręce bardziej swobodne postrzeganie, fanom swobody zaś – sznyt i ponadczasową klasę.”

Wszystkie produkty w mniejszym lub większym stopniu obrandowane charakterystycznym napisem łączącym logotypy współpracujących ze sobą marek. Kolorystycznie przeważają czerń, odcienie szarości i granat, a jedynym kolorem mocno zaakcentowanym jest jasny zielony.

Wszystkie produkty możecie już sprawdzić na oficjalnej stronie PROSTO, ale także w sklepie VISTULA.

Foto: Mateusz Stankiewicz

Przeczytaj również

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

NOWA KOLEKCJA PROSTO KLASYK!

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *