STALKER ANGEL

Kolejna w tym roku nowość, tym razem w postaci mieszanki streetwearu z high endem. Sprawdźcie jedyną w swoim rodzaju markę stalker angel – ubrania, którymi możecie się wyróżnić!

Jeżeli nie chcecie już nigdy być obojętnym przechodniem w tłumie, koniecznie zapoznajcie się z dzisiejszym debiutantem. Jak przystało na szanujący się brand i tym razem kolekcja to efekt długotrwałej pracy i wielu doświadczeń, a także współpracy z najlepszymi szwalniami i krawcami, w zależności od ich specjalizacji.

Na tę chwilę w ofercie znajdziecie minimalistyczną koszulkę w czterech wersjach kolorystycznych, t-shirt z logo na piersi (3 modele) oraz spodnie double striped retro track (również 3 modele). Całość wygląda bardzo ciekawie i naszym zdaniem jest to delikatny powiew świeżości na polskim rynku.

Mamy nadzieję, że praca zostanie doceniona i marka utrzyma się na rynku. Tymczasem zapraszamy na oficjalną stronę STALKER ANGEL, na której znajdziecie między innymi konkurs, w którym do zgarnięcia dwie pary spodni i koszulki.

 

Ps. już niedługo w naszej grupie HYPETALK POLSKA poleci kupon z dobrym rabatem!

Przeczytaj również

BAŁTYCKI DZIAD – tylko dla brodaczy?

czytaj dalej

PICKY – Drugie życie tkanin

czytaj dalej

BOBER.STORE – Ubieramy rzeczywistość

czytaj dalej

TALLHERO – AS A TALL, NOW BECOME A HERO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *