THE HIVE – FW 2015 LIMITED EDITION GOODS

Jeżeli za rok zaczepicie nas na drodze i zapytacie, co zapamiętaliśmy z zeszłorocznego sezonu jesienno-zimowego, to zapewniamy, że będzie to lookbook i najnowsza kolekcja marki THE HIVE. Zapytacie, dlaczego? Zobaczcie zdjęcia Pawła Bieguna i przekonajcie się, jak dobrze wyglądają nowe projekty Mateusza, wchodzące w skład kolekcji FW 2015 LIMITED EDITION GOODS.

O ile widzieliśmy w tym sezonie już kilka lookbooków polskich marek streetwearowych, to studyjnych zdjęć prawie wcale. Tym razem na taki zabieg zdecydowała się wspomniana marka THE HIVE i naszym zdaniem był to strzał w dziesiątkę. Profesjonalne zdjęcia, bardzo charakterystyczny model i przede wszystkim szeroka kolekcja robią naprawdę mocne wrażenie.

Co do samej kolekcji, to składają się na nią koszulki, koszule, bluzy, longsleevy, a przede wszystkim różnego rodzaju kurtki. Tutaj mamy do wyboru aż cztery propozycje w różnych wariantach:
– zimowa WINTER WOOL JACKET II SPECIAL EDITON,
– przeciwdeszczowa RAIN JACKET w trzech kolorach: Antracit, Olive i Heather Olive,
– COACH JACKET Med Denim i Olive,
– OSLO PARKA JACKET OLIVE.

Całość zachowana w minimalistycznym klimacie i jesiennej kolorystyce. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, a wszystkich zainteresowanych informujemy, że wszystkie nowości są już dostępne w krakowskim THE HIVE STORE oraz online w oficjalnym sklepie marki THE HIVE.

Zdjęcia Paweł Biegun Photography
Model Kamil Kwiecień
Stylizacje / Projekty Mateusz Kowalski

Przeczytaj również

THE HIVE – SS21 MEN

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *