TURBOKOLOR FW18 LOOKBOOK

dawno nie było u nas wzmianki o jednej z najlepszych marek w polsce, a mianowicie o turbokolor. tymczasem u chłopaków wszystko w jak najlepszym wydaniu – również w najnowszej kolekcji na sezon fw18. bez ściemy i zbędnego słodzenia – na zdjęciach Błażeja Zachariasza, ubraniowo jak zwykle pozamiatane!

Zwykle wpis zaczynamy od wyliczenia wszystkich produktów oferowanych w najnowszej kolekcji, ale tym razem będzie nieco inaczej. Dlaczego? Otóż naszym zdaniem w turbokolorowym FW18 liczy się przede wszystkim jedno słowo klucz – kurtka. Tutaj, jak co sezon, wszystkie oczy powinny być skierowane na świetną parkę w kolorze czarnym, dwa modele w stylu „DEA” (brązowy Patch Canvas i czarny Vivious Kids) oraz 4 odsłony freitag jacket (koniecznie sprawdźcie model jeansowy!). Szeroki wybór oraz różnorodność projektów sprawia, że każdy, zarówno prawdziwy fan marki, jak i osoba, która po raz pierwszy natrafiła na projekty Turbokolor, znajdzie idealne rozwiązanie na walkę z jesienną aurą.

Na FW18 składają się również bluzy, longsleev’y, koszulki, czapki oraz spodnie. Całość przypomina nam nieco „polską odsłonę Dickies”, ale naszym zdaniem w dobrym znaczeniu tego określenia. Z resztą nie nam oceniać tylko przede wszystkim Wam. Dlatego już teraz zachęcamy do obejrzenia zdjęć oraz odwiedzenia oficjalnej strony TURBOKOLOR.

Shot by Błażej Zachariasz Photography featuring Ferajna Barbers Dawid Suchenek Raphael B?i Quang powered by CCC Shoes & Bags

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

5 klasycznych t-shirtów na lato 2020!

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *