MANEATERS PACK – PREMIERA OD TURBOKOLOR!

TURBOKOLOR zaskakuje nas po raz kolejny w tym roku. W momencie kiedy wydawało się nam, że to już koniec letnich nowości, przychodzi czas na kolejną premierę limitowanej kolekcji – tym razem tak zwanego Beach packa, który jest wyjątkową kapsułą złożoną z wyselekcjonowanych niezbędników nadchodzącego lata. Pozycja obowiązkowa na wakacje, czyli Maneaters Pack.

Wszystkie produkty, które zostaną zaprezentowane są oczywiście zadrukowane w unikatowy pattern od Swanskiego. Tym razem zdecydowano się na interesujący mix klasycznych czarno białych pasków oraz grafiki z rekinem, który idealnie pasuje do plażowej kolekcji. Naszym zdaniem coś na wzór marynarskich klimatów, które znakomicie wpisują się w letnią atmosferę nadchodzących wakacji.

Premierze będą towarzyszyć oczywiście inne atrakcje. Jak zawsze będzie poczęstunek, piwo oraz wiele innych ciekawostek. Między innymi galeria zdjęć MR. Rudnika z jego niedawnej podroży do Indonezji, które dołączamy do wpisu jako mały przedsmak tego, co Was czeka w sobotę. Chodzą też plotki, że podczas wydarzenia będą rozlosowywane darmowe karnety na kurs Wakeboardu w Wake Family!

Wydarzenie odbędzie się jak zwykle we flagowym warszawskim sklepie – Veteran. Zapraszamy wszystkich w najbliższą sobotę (18.06).

Całość kolekcji do sprawdzenia TUTAJ.

Przeczytaj również

5 klasycznych t-shirtów na lato 2020!

czytaj dalej

Turbokolor SS19 i mini kolekcja #Retropack!

czytaj dalej

TURBOKOLOR FW18 LOOKBOOK

czytaj dalej

TURBOKOLOR LOOKBOOK SS18

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *