TURBOKOLOR – lookbook jesień/zima 2015!

Dzisiaj na Poldonie brand, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Marka znana zarówno w Polsce, jak i działająca już prężnie za granicami naszego kraju. Mająca swoje korzenie w deskorolce, ale jest już jedną z największych graczy w polskim streetwearze. W związku z kolejnym sezonem nie mogło zabraknąć również najnowszej kolekcji właśnie od nich. O kim mowa? Oczywiście o TURBOKOLOR.

Jak poprzednio, tak i tym razem, nowości prezentowane są w eleganckim lookbooku. Dodatkowo, mieszkańcy stolicy i okolic, mogli na własne oczy zobaczyć nowe produkty, podczas premiery zorganizowanej w sklepie Veteran Shop & Gallery.

Śledząc profil marki oraz zajawki, które trafiały do sieci, mogliśmy spodziewać się mocnych pozycji w postaci zwłaszcza kurtek. Po obejrzeniu lookbooka jesteśmy już pewni – w nowej kolekcji znaleźć można przede wszystkim świetne nakrycia wierzchnie o różnych krojach (m.in. parka, bejsbolówka) i motywach. Uwagę trzeba zwrócić zwłaszcza na jeden z trzech nowych wzorów – Panther Camo (obok Aztec Print i Crane Print), inspirowany mundurami żołnierzy walczących podczas II wojny światowej.

Dodatkowo kolekcję uzupełniają koszulki, bluzy i wiecznie modne koszule. Całość jak zwykle na najwyższym poziomie, zarówno jeżeli wziąć pod uwagę wykonanie, dobór materiałów, czy finalną prezentację produktów. Co z resztą zobaczyć można na poniższych zdjęciach.

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

5 klasycznych t-shirtów na lato 2020!

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *