OFICJALNY TURNIEJ Z OKAZJI PREMIERY GRY TONY HAWK PRO SKATER 5!

Zapewne podobnie jak my, również nasi niektórzy czytelnicy są fanami serii gier Tony Hawk Pro Skater. Ci bardziej zapaleni doskonale wiedzą, że w dniu dzisiejszym odbywa się premiera najnowszej części na konsole PS4 i XBox One. Z okazji wydania THPS5 warszawski California Skateshop organizuje specjalny turniej, w którym do zgarnięcia będą nagrody o łącznej wartości prawie 3k!

12074741_913261168745659_2464529242739599163_n

Naszą uwagę przykuły zwłaszcza dwie pozycje – komplet oraz blat „Warszawa”, który został wyprodukowany przez California Skateshop w kolaboracji ze studiem projektowym One Line oraz jedną z najstarszych polskich marek deskorolkowych – NERVOUS, której chyba naszym czytelnikom nie musimy przedstawiać. Dodatkowo w puli nagród znajduje się też zajawkowa nerka innej polskiej marki, a mianowicie CHERRISH.

Co prawda zapisy do turnieju już się skończyły, ale organizatorzy przewidzieli również niespodzianki dla widzów. Wszystkich zainteresowanych polskim streetwearem i samą grą THPS, serdecznie zapraszamy już w tą niedzielę na Armii Ludowej 12 w Warszawie. Start – godzina 9:00.

Przy okazji weźcie ze sobą też złotówki. W California Skateshop zaopatrzyć się można w produkty takich polskich marek jak m.in. ELADE, EL POLAKO, DIAMANTE WEAR, KOKA i kilku innych.

Info o wydarzeniu znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj również

Przygotuj się na jesień z marką Nervous!

czytaj dalej

NOWE BLATY OD YOUTH SKATEBOARDS!

czytaj dalej

NERVOUS STRONG COMPANY FALL 2018 LOOKBOOK!

czytaj dalej

MATEUSZ GMYS Z NIBIRU SKATEBOARDS!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *