BACK TO BLACK

Znacie już nowy, polski niezależny brand odzieżowy, jakim jest BACK TO BLACK? NIE? Koniecznie sprawdźcie ten post i przekonajcie się, że nie trzeba być z nocnej straży żeby ubierać się na czarno!

Pierwsza kolekcja marki pojawiła się w sprzedaży pół roku temu i spotkała się z wieloma pozytywnymi opiniami wśród klientów. Warto zaznaczyć, że w roli loobookowego modela wystąpił Danny Gone Wild (obok Heli Konkol), który idealnie wpasował się do stylu ubrań. Jak na początek działalności – mega dobry ruch!

Ubrania, jakie można było whaczyć to oczywiście czarne koszulki z grafikami i napisami. Nam w oko wpadł na przykład t-shirt the future is mine z napisem „The Future Is Mine, tył futuristic head.” i zajebistą głową na plecach.

Z czasem pojawiły się też akcesoria i bluzy, oczywiście w 100% zachowane w klimacie marki. Całość wygląda bardzo dobrze i jeżeli marka nie pójdzie tropem niektórych poprzedników (zrobimy koszulki, bluzy, a później znikniemy z rynku) to może być bardzo ciekawą alternatywą na rynku.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak projekt będzie się rozwijał, śledźcie naszą stronę. Już niedługo wrzucimy najnowszego lookbooka z propozycjami na nowy sezon. Już teraz zapraszamy jednak na oficjalną stronę BACK TO BLACK – kto wie, może akurat znajdziecie coś zajawkowego w poprzednich kolekcjach?

Przeczytaj również

BAŁTYCKI DZIAD – tylko dla brodaczy?

czytaj dalej

PICKY – Drugie życie tkanin

czytaj dalej

BOBER.STORE – Ubieramy rzeczywistość

czytaj dalej

TALLHERO – AS A TALL, NOW BECOME A HERO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *