MINIMALIZM? ZAWSZE SPOKO!

Rascal Basic to nowa marka, którą założyli młodzi entuzjaści minimalizmu, połączonego z wygodą i jakością. Brand serwujące jeszcze ciepłe ubrania, które kupione raz – posłużą wam przez długie lata!

Początki marki sięgają nawet 5 lat wstecz, kiedy to grupa znajomych z Krakowa i Warszawy chodziła jeszcze do liceum. Wtedy oprócz nauki do matury, ekipa miała w głowie jedno marzenie – stworzyć swój własny brand odzieżowy. Jak widać po latach – udało się je spełnić, dzięki czemu mamy okazję przedstawić Wam projekt Rascal Basic i jego najnowszą kolekcję!

Nowości to wysokiej jakości lifestylowe bluzy i koszulki, utrzymane w minimalistycznym stylu. Możemy wybierać spośród czterech różnych krojów bluz – crewneck, hoodie, zip hoodie i baseball. Dodatkowo każdy jeden model jest dostępny w pięciu różnych kolorach, a żeby tego było mało – jest unisexowy! Sytuacja podobnie wygląda w przypadku koszulek. Tutaj jest jednak o jeden kolor mniej, a kroje podzielono na damskie i męskie.

Oprócz jakości wykonania i minimalisycznego charakteru marki, na uwagę zasługują również bardzo przystępne ceny produktów. Z resztą sprawdźcie sami na oficjalnej stronie Rascal Basic!

Przeczytaj również

BAŁTYCKI DZIAD – tylko dla brodaczy?

czytaj dalej

PICKY – Drugie życie tkanin

czytaj dalej

BOBER.STORE – Ubieramy rzeczywistość

czytaj dalej

TALLHERO – AS A TALL, NOW BECOME A HERO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *