Premiera Kolekcji SS17 Turbokolor oraz Demo z Chrisem Haslamem

W najbliższą sobotę (4.03.2017 r.) odbędzie się premiera nowej kolekcji TURBOKOLOR. Jednak tym razem ekipa przygotowała dla wszystkich coś naprawdę szczególnego! Najważniejszą atrakcją, jaka na Was będzie czekała to wizyta Chrisa Haslama, który zostanie z nami w Warszawie na cały weekend!

Jeśli chcecie poznać Chrisa, zrobić sobie z nim zdjęcie, bądź po prostu pogadać – już teraz zapraszamy wszystkich do sklepu Veteran. Jeśli jednak chcecie zobaczyć go w akcji i wspólnie z nim i z turbokolorowym teamem pojeździć na deskorolce, wpadnijcie w niedzielę na Zimowy Narodowy, gdzie od godziny 18 planowane są wspólne pokazy, jak i specjalnie dla Was małe zawody z nagrodami.

Dla nas najważniejszym wydarzeniem weekendu będzie przede wszystkim premiera kolekcji Turbokolor SS17, która ujrzy światło dzienne już w sobotę – 4 marca. Ta kolekcja jest dla autorów szczególnie ważna, gdyż w tym roku marka Turbokolor obchodzi swoje 10 urodziny (!).

Możemy Was zapewnić, że tego samego dnia od godziny 11:00 ruszy sprzedaż kolekcji SS17 w sklepie internetowym www.shop.turbokolor.pl, a także w sklepie stacjonarnym Veteran przy ulicy Mokotowskiej 24 w Warszawie, który po raz kolejny będzie miejscem premiery, podczas której członkowie Turbokolor przygotowali dla wszystkich mnóstwo atrakcji!

Nr. 1 to niepodważalnie wizyta Chris’a Haslam’a i premiera jego najnowszej kolekcji. Tego dnia będziecie mogli osobiście pogadać z naszym gościem, przybić piątkę i otrzymać plakat z jego autografem.

Dodatkowo, zapraszamy na strzyżenie, którym zajmie się Krakowska ekipa Butter Cut, doskonałe piwo od AleBrowar oraz możliwość zrobienia sobie tatuażu w wykonaniu Paweł Reduch.

W ciągu całego dnia będziecie mogli się dobrze bawić, spotkać całą ekipę Turbokolor, porozmawiać i po prostu miło spędzić czas.

Kolekcja SS17 będzie świętowana tym razem przez dwa dni. 5’tego marca na skateparku na Stadionie Narodowym czekać będzie na Was kolejna niespodzianka!

Rider Turbokolor Chris Haslam wraz z lokalnym team’em TK aka ?Warsaw Pakt” w składzie: Marcin „Junior” Pawuniak, Łukasz Kuza, Wojtek Szczot, Szymon Sipowicz, Piotr Kostur, będą tam na Was czekać.
Każdy kto chciałby popatrzeć, czy też pojeździć z taką legendą jak Chris, nie powinien tego przegapić!

Podobno przygotowano również dodatkowo Best Trick Contest z nagrodami, a w składzie sędziowskim zasiądzie sam Chris!

Zapraszamy od godziny 18:00 ? na Zimowy Narodowy al. Poniatowskiego 1, garaż podziemny poziom -4.

Chris Haslam to kanadyjski pro skater zamieszkały obecnie w Los Angeles. Chris narobił wiele szumu, pokazując się po raz pierwszy światu na filmie ?Second To None” znanej firmy Decka w 2001 roku. Zaskoczył on niebywale techniczną jazdą z szaleńczymi sztuczkami takimi jak boardslide na rurce z zejściem kick flip. Od tamtej pory Chris nie przestaje zadziwiać. Poprzez film z Deawon’em Song w całości nagranym na minirampie ?Cheese And Crackers”, po wszystkie produkcje jego sponsora Almost, nasz gość udowadnia, że jest niesamowicie oryginalnym zawodnikiem. Jego wachlarz trików, to numery, których mało kto na świecie jest w stanie powtórzyć.

Dla Turbokolor Chris Haslam jeździ już od 2015 roku. Pełni w rodzinie ważną rolę, gdyż jako jedyny zawodnik posiada swoją własną linię ubraniową. TNS, czyli The Noble Stragglers, która miała do tej pory już dwie odsłony, a kolekcja SS17 to już trzeci sezon sygnowany nazwiskiem Haslam’a.

Nie może Was tam zabraknąć!

Przeczytaj również

5 klasycznych t-shirtów na lato 2020!

czytaj dalej

Turbokolor SS19 i mini kolekcja #Retropack!

czytaj dalej

TURBOKOLOR FW18 LOOKBOOK

czytaj dalej

TURBOKOLOR LOOKBOOK SS18

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *