ELADE CO. COLLECTION FALL 2015 First drop

ELADE to kolejna marka, która wypuściła właśnie swój lookbook na jesień 2015. Co nas pozytywnie zaskoczyło, to dopiero pierwszy drop nowych propozycji. Dobrze wiedzieć, bo ubrania prezentują się naprawdę elegancko. Sprawdźcie sami.

W pierwszym dropie znajdują się bluzy w m.in. w jesiennych odcieniach granatu i bordo, ale także szare i w czerni. Dostępne zarówno w wersji kangurek z kapturem, jak i zawsze modnych crewnecków. Dobra stylówa byłaby jednak niczym bez odpowiednio dobranych spodni. Tutaj mamy do wyboru dwa modele – icon i pocket, w odcieniach navy i light blue. Uzupełnieniem są już kultowe w tym sezonie buckety oraz 5 panelówki.

Całość przedstawiona w eleganckim lookbooku prezentuje się bardzo stylowo. Podoba nam się nawiązanie do korzeni marki (deskorolka), zdjęcia z psem, a przede wszystkim spójność prezentacji. Kolekcja na pewno warta uwagi, a już na pewno dobre bluzy. Wszystkie rzeczy są już dostępne w sklepie ELADE więc nie pozostaje nic innego, jak udać się na zakupy. Warto!

„Ubranie należy skroić na miarę człowieka, a nie człowieka na miarę ubrania. Projektujemy z myślą o tych, którzy tak jak my są związani z życiem ulicy i ludźmi, którzy tworzą niebanalną, undergrandową rzeczywistość. Żyją aktywnie, cenią wygodę, wysoką jakość i niepowtarzalny styl. Każdy produkt firmowany logo Elade wykonany jest z bardzo wysokiej jakości materiałów oraz starannie wykończony.”

Elade – „Made in Poland with Passion”.

Photo – Łukasz Balcerzak
Models – Dj Stosunkowodobry & his friend Fida
Graphic – Bartek Lewandowski

 

Przeczytaj również

ENCLAVA DROP 2/3 – Polish Tartan

czytaj dalej

ENCLAVA Drop 1/3

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *