TUB – OD BRODACZY DLA LUBIĄCYCH DOBRY STREETWEAR!

Trochę musieliśmy czekać na pojawienie się pierwszych nowości od THE URBAN BEARD. Filip zdecydowanie zrekompensował nam ten czas i zafundował obszerny lookbook przedstawiający pierwszą (!) część wiosenno-letniej kolekcji na sezon 2016. Usiądźcie wygodnie w fotelach – jest co podziwiać!

Zacznijmy od najbardziej rozchwytywanych w cieplejsze dni produktów, a mianowicie klasycznych koszulek. TUB oferuje modele w trzech kolorach – białym szarym i czarnym, z różnymi motywami na piersi. Od minimalistycznej 13-tki z napisem „Ride or die” po t-shirt Bearded Arrow z efektowną grafiką. Osobiście ciekawi nas jedynie funkcjonalność koszulek – czy aby skład (65% poliester, 35% bawełna) nie będzie dokuczliwy w upalne dni?

Kolejnym produktem, jaki możemy znaleźć w lookbooku jest longsleeve Knife. Tutaj oko przyciąga zwłąszcza ciekawy odcień szarego zastosowany w połączeniu z czarnymi rękawami. Fajnie, że w ich zakończeniach na ściągaczu również zastosowano wspomniany przez nas wcześniej kolor. Oczywiście nie możemy pominąć ciekawego krojenia na dole oraz czarnej metki, które dodatkowo urozmaicają całokształt ciuszka.

Czym byłby jednak lookbook THE URBAN BEARD bez koszuli? W końcu marka zwyciężyła w zeszłorocznym zestawieniu, co delikatnie zobowiązuje do trzymania poziomu hehe. Na szczęście Denim x Linseed shirt naszym zdaniem w 100% spełnia oczekiwania fanów i na pewno bardzo szybko znajdzie swoich odbiorców. Zwłaszcza, że można ją zastosować do codziennego ubioru, jak i bardziej wyszukanych, wyjściowych stylizacji. Dodatkowo można „pobawić się” rękawem dla wzmocnienia efektu wow wśród przechadzających się obok kobiet hehe.

Kończąc nasze rozkminki polecamy Wam zatrzymać się na dłużej przy najbardziej zaawansowanym projekcie, a mianowicie kurtce w kolorze khaki. Parki ciągle nie wychodzą z mody, a TUB wie, jak robić je dobrze. Całkowicie wodoodporna, z czerwoną podszewką w pionowe eleganckie pręgi – idealne rozwiązanie na chłodne jeszcze wiosenne wieczory.

Całość pierwszej części jest już oczywiście dostępna w oficjalnym sklepie internetowym. Wbijajcie na THE URBAN BEARD.COM.


!-Miłego Oglądania-!
zapraszamy www.theurbanbeard.com
Zdjecia: Filip Blank

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *