JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

Wiosna to jeden z naszych ulubionych sezonów! Polski streetwear nabiera wtedy rozpędu, a marki prezentują światu swoje nowości. Nie inaczej jest w przypadku JUNGMOB – marce, która od lat potrafi zaskoczyć nawet najwierniejszych fanów. Jak tym razem wygląda wiosna w JUNGMOB? Pastelowo, kwiatowo, z wzorami i pięknymi ziemistymi kolorami oraz … totalna nowość!

Wśród nowych propozycji znaleźć można bluzy, longsleeve’y, tshirty i zestawy dresików. Co fajne i warte podkreślenia, a co stało się już też standardem marki – nie zabrakło propozycji dla mężczyzn!

Na uwagę na pewno zasługują niesamowicie prezentujące się spodnie DZWONY HIPPIE, które są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – brown oraz, naszym zdaniem hitowym, dusty pink. Dziewczyny – w połączeniu z oversize’ową górą macie gwarantowaną najlepszą stylówkę w okolicy!

Czym jest zatem wspomniana TOTALNA NOWOŚĆ? To kamizelki męskie, w różnych kolorach, z super wzorami na podszewce i wykonane z lekkiego materiału. Czarnej już nie ma więc się pośpieszcie z zakupami :)

Kolekcję BREATHE najdziecie na stronie JUNGMOB.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *