CHANGER WEAR!

Pamiętacie wywiad przeprowadzony z jednym z założycieli pewnej nowej marki streetwearowej? Dzisiaj mamy dla Was garść informacji o projekcie, który mamy nadzieję zagości na naszym portalu jeszcze niejednokrotnie. Spradźcie Changer Wear!

Stosunkowo młody brand jest rynku od 10 października. To właśnie tego dnia ruszyła oficjalna sprzedaż internetowa – o dziwo, z bardzo pozytywnym odbiorem!

Wszystkie Teesy i Hoodie z pierwszej kolekcji są oczywiście wykonywane pod czujnym okiem w Polskiej szwalni. Ubrania przeznaczone są dla ludzi ceniących minimalizm i taka jest też jest premierowa kolekcja.

Co mówią o kolekcji sami autorzy?

„Na środku klatki znajdziecie jedynie dwie strzałki, którymi nawiązujemy do zmian, które codziennie każdy z nas przechodzi. Brak kieszeni i sznurków ściągających to także celowy zabieg.”

Krój odzieży został przygotowany od podstaw i jest nieco dłuższy niż większość standardowych ubrań. Zadbano również o materiały, które, jak zapewniają twórcy Changer Wear – są najwyższej jakości!

Ciekawostką jest, że szykują się już kolejne produkty, które będą jednak mocno odbiegały od aktualnej kolekcji. Nie możemy się doczekać!

Obecny drop do kupienia TUTAJ.

Przeczytaj również

HELII – spełnienie marzeń z dzieciństwa!

czytaj dalej

YANUSH – Nowa marka ze wspaniałą ideą w tle!

czytaj dalej

Oysé – Be Tolerant, Fuck Prejustices, Be Yourself

czytaj dalej

DV1, czyli devils.one! Od graczy dla graczy i nie tylko.

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *