CHANGER WEAR!

Pamiętacie wywiad przeprowadzony z jednym z założycieli pewnej nowej marki streetwearowej? Dzisiaj mamy dla Was garść informacji o projekcie, który mamy nadzieję zagości na naszym portalu jeszcze niejednokrotnie. Spradźcie Changer Wear!

Stosunkowo młody brand jest rynku od 10 października. To właśnie tego dnia ruszyła oficjalna sprzedaż internetowa – o dziwo, z bardzo pozytywnym odbiorem!

Wszystkie Teesy i Hoodie z pierwszej kolekcji są oczywiście wykonywane pod czujnym okiem w Polskiej szwalni. Ubrania przeznaczone są dla ludzi ceniących minimalizm i taka jest też jest premierowa kolekcja.

Co mówią o kolekcji sami autorzy?

„Na środku klatki znajdziecie jedynie dwie strzałki, którymi nawiązujemy do zmian, które codziennie każdy z nas przechodzi. Brak kieszeni i sznurków ściągających to także celowy zabieg.”

Krój odzieży został przygotowany od podstaw i jest nieco dłuższy niż większość standardowych ubrań. Zadbano również o materiały, które, jak zapewniają twórcy Changer Wear – są najwyższej jakości!

Ciekawostką jest, że szykują się już kolejne produkty, które będą jednak mocno odbiegały od aktualnej kolekcji. Nie możemy się doczekać!

Obecny drop do kupienia TUTAJ.

Przeczytaj również

BAŁTYCKI DZIAD – tylko dla brodaczy?

czytaj dalej

PICKY – Drugie życie tkanin

czytaj dalej

BOBER.STORE – Ubieramy rzeczywistość

czytaj dalej

TALLHERO – AS A TALL, NOW BECOME A HERO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *