ELADE? ELADE GRL!

Marka ELADE tworzy z pasją od 2003 roku. W tym roku poszerza swoją ofertę o kolekcję damską. ELADE GRL jest niczym młodsza siostra swojej partnerskiej marki i jako typowa małolata – jest mocno zapatrzona w starszego już brata. zobaczcie, jak się prezentuje!

Pierwsza kolekcja ELADE GRL prezentuje się pod nazwą PASTEL SQUARE, która nawiązuje to palety kolorów wykorzystanych przy jej projektowaniu. Mamy tutaj cztery główne barwy – czarny, biały, błękitny i ten, bez którego większość dziewczyn nie wyobraża sobie swojej garderoby, czyli różowy. Na niektórych produktach znaleźć można akcenty miodowe, khaki, czy oliwkowe, ale są one raczej uzupełnieniem.

Jeżeli doszukujemy się mocnych akcentów to nie sposób zwrócić uwagi na dzianinę jeans, z której wykonano bardzo efektowny zestaw dresowy.

Cała kolekcja została tak przygotowana, żeby można było łączyć ze sobą różne części garderoby np. t-shirty i bluzy ze spodniami. W ofercie ELADE GRL znajdują się również sukienki, krótkie sportowe spodenki i podkolanówki. Czapką tego sezonu będzie tzw. ?wpierdolka? w kolorach przewodnich tj. czarnym, różowym i jeansowym.

Grafiki to klasyczny motyw ICON ELADE, ale także silnie zaakcentowane nowe logo ELADE GRL, które w niektórych modelach bluz i t-shirtów jest motywem przewodnim.

„ELADE GRL toważyszy hasło YES YOU CAN – BELIEVE IN YOURSELF. Wierząc w siebie, swoje możliwości i umiejętności możemy rozwijać swoje pasje. Być przyjaciółmi dla ludzi i zwierząt. Dbać o przyrodę. Pod tym hasłem kryje się też szacunek do samego siebie, a przez to i do innych.”

Całość kolekcji znajdziecie już w oficjalnym sklepie ELADE.

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *