ELADE – Ciuchy ze 100% zajawą!

ELADE, marka silnie związana z polską sceną hip-hopową w rok 2016 wjeżdża z nową kolekcją nazwaną STAY TRUE. Łatwo spostrzec, że ELADE przyzwyczaiło klienta do charakterystycznego nazewnictwa nowego dobra, jakie wychodzi spod ich rąk. Chwytliwe hasła w języku angielskim to w dzisiejszych czasach trend, który bardzo dobrze się trzyma na rynku odzieży.

Na tle wciąż nakręcającej się machiny konsumpcjonizmu i pędzącego życia, w którym system chce wycisnąć z Ciebie ostatnie ślady człowieczeństwa, ciężko jest pozostać sobą, zachowując tożsamość oraz wartości, które określają indywidualną drogę każdego z nas.~Elade

Lookbook jaki serwuje nam brand ukazuje osoby, które są w 100% sobą, robią to, co ich napędza w codziennym letargu, jednocześnie świetnie współgrając z promocją nowej kolekcji. Kontrastowe scenerie – od szczątków hali, do sali tanecznej przez dworzec oraz studio, tworzą świetną otoczkę dla prezentacji ubrań. Tutaj mamy przede wszystkim wygodne dresy, bluzy oraz koszulki i akcesoria. Wszystko zachowane w kilku odcieniach, gdzie najbardziej podoba się nam kontrastowy czerwony w połączeniu z szarym melanżem. Widać, że marka chciała dobrze wejść w nowy sezon i naszym zdaniem efekt został osiągnięty. Też tak myślicie?

Nowości oczywiście do znalezienia na oficjalnej stronie ELADE.

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

STREET COLORS X ELADE!

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *