Femi Pleasure rozgrzewa przed wiosną!

Zapewne nasi stali bywalcy zauważyli ostatnio mniej wpisów z nowościami lookbookowymi. Wiadomo – zima rządzi się swoimi prawami i większość marek szykuje się do nowego, wiosennego sezonu. Niektóre jednak już postanowiły rozgrzać atmosferę mimo, że w kalendarzu mamy jeszcze miesiąc luty. No, ale czemu się dziwić skoro chodzi o jedną z najlepszych polskich marek streetwearowych dla dziewczyn?

To bym kupiła, to bym kupiła, ale bym to chciała, kupisz mi to? – pierwsze słowa, które usłyszeliśmy od damskiej części redakcji, kiedy tworzyliśmy dzisiejszy wpis. Musimy przyznać szczerze – nie sposób się z nimi nie zgodzić. W tym lookbooku zgadza się bowiem wszystko – piękna modelka, świetne zdjęcia, które powodują, że jeszcze bardziej tęsknimy za latem, a przede wszystkim rewelacyjne ubrania, czyli propozycje marki FEMI PLEASURE na nadchodzącą wiosnę i lato.

Na fotografiach możecie podziwiać całą gamę produktów – koszulki, sukienki, bluzy oraz fitnessowe komplety i stroje kąpielowe, których nie może sobie odmówić żadna fanka marki. Co na bardzo cieszy to po raz kolejny zaskoczenie, które towarzyszy tej kolekcji. Niby wszystko jest zachowane w stylu Femi, ale jednocześnie emanuje nowym powiewem świeżości, nowymi krojami, materiałami oraz wzorami. Tak zapowiadać sezon wiosenno-letni możemy zawsze i wszędzie!

Co najważniejsze – nowości już niedługo pojawią się w oficjalnym sklepie FEMI PLEASURE.

Foto: Robert Ceranowicz

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *