HIGHFIVE LIMITED – Kolekcja 2014!

Do sieci trafił właśnie najnowszy lookbook warszawskiego HIGHFIVE LIMITED, a wraz z nim ruszyła nowa strona, na której znaleźć można już całość kolekcji. Zdjęcia, które zobaczycie, najlepiej ukazują jak na przestrzeni krótkiego czasu, brak zadęcia i poszukiwanie nowatorskich rozwiązań w kroju, skutkuje szybkim rozwojem marki!

W tym roku mamy całkowite „równouprawnienie” do zakupów. Highffive przygotowało bowiem po tyle samo propozycji dla Pań jak i Panów. Z każdej kategorii są trzy bluzy i jedna para spodni dresowych. Każda rzecz jest jednak osobnym projektem, którego częścią wspólną jest pojawiający się motyw moro. Od razu przypomniały się nam wcześniejsze zapowiedzi chłopaków, którzy obiecali nas nim zaskoczyć. Jak się szybko okazało – mieli racje.

Najciekawszym wykorzystaniem kamuflażu są zdecydowanie dresy damskie, na których tyle (dokładniej na pośladkach) ulokowano nieprzemakalne serce. Naszym zdaniem lepszego miejsca być nie mogło! W odpowiedniku męskim, moro mamy wewnątrz kieszonek. Spodnie pasują więc doskonale do wszystkich bluz z kolekcji, która zasługuje oczywiście na wysoką pionę!

1 2 SAMPEL-5 SAMPEL-6 SAMPEL-7 SAMPEL-8 SAMPEL-12 SAMPEL-10 SAMPEL-15 SAMPEL-17 SAMPEL-18 SAMPEL-19 SAMPEL-20 SAMPEL-24 SAMPEL-27 SAMPEL-26 SAMPLE-3 SAMPEL-25 SAMPEL-21 SAMPEL-22 SAMPEL-23 SAMPEL-16 SAMPEL-14 SAMPEL-13 PODKATEGORIE-SAMPEL 1 sampel-4

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *