Kramberry vol.5!

Na różnych targach modo-dizajnerskich zdarzało się nam być, ale na Kramberry jeszcze nie mieliśmy okazji się pojawić. Dla nas przeszkodą jest przede wszystkim odległość, ale wszystkich, którzy do Bydgoszczy mają blisko, zapraszamy na kolejną, już piątą edycję festiwalu pełenego świeżych trendów i unikatowych projektów – KRAMBERRY VOL.5.

Wydarzenie to nie tylko targi streetwearowe, ale przede wszystkim event, na który składa się kilka elementów. Oprócz wspomnianych targów, przez całe wydarzenie będą odbywały się warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz wystawa z cyklu Re:format. Tutaj, w Landschafcie, główną atrakcją będzie możliwość sprawdzenia autorskich prac znanego i cenionego artysty z Warszawy, Grzegorza Piwnickiego aka Forin. Jeżeli nie kojarzycie to podpowiemy, że gość odpowiedzialny jest za ponad 100 najważniejszych okładek polskiego hip-hopu! Tym bardziej warto odwiedzić Bibliotekę Miejską, gdzie Forin poprowadzi również warsztaty, na których uczestnicy zaprojektują swój własny egzemplarz opakowania CD i poznają wszystkie etapy powstawania okładki – od szkicu, poprzez techniki składu, aż po publikację.

W tym roku po raz pierwszy odbędą się również warsztaty dla dzieci, które poprowadzi ilustratorka Agata Polasik, na co dzień pracująca w warszawskim studio Super Super. Dzieciaki dowiedzą się czym jest projektowanie oraz postawią pierwsze kroki na ścieżce budowania swojej tożsamości artystycznej.

Nie zabraknie oczywiście: muzyki z vinyla, lokalnych przysmaków, świeżo palonej kawy, zimnych napoi, będą leżaki, hamaki i wszystko, co sprawi, że listopadowa aura nie będzie Wam straszna :)

Wisienką na torcie piątej edycji będzie after, który wraca do Mózgu. Zagrają dla nas goście z Warszawy czyli Sonar Soul i 65,5 Minut Projekt! Organizatorzy obiecują, a nawet gwarantują, że będzie nieprzeciętnie i miło – jak zawsze :)

KRAMBERRY- plakat-v2

KRAMBERRY
Dom Mody Drukarnia
ul. Jagiellońska 1, Bydgoszcz
12:00 – 18:00 / wejście: free
X SWR (Bydgoszcz)
X Morgan (Fordon)

AFTERKRAM
Klub Mózg
ul. Parkowa 2, Bydgoszcz
22:00 – 06:00 / wejście: 20 pln
X Sonar Soul (U Know Me / Warszawa)
X 67,5 Minut Projekt (Warszawa)
X Finger (Warszawa)

—-

WARSZTATY
X Forin – www.forinstudio.com
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
Stary Rynek 24, Bydgoszcz

X Agata Polasik – www.behance.net/agatapolasik
Dom Mody Drukarnia
ul. Jagiellońska 1, Bydgoszcz

WYSTAWA (07.11 – 07.12.2015)
X Forin – www.forinstudio.com
Landschaft
ul. Gimnazjalna 6, Bydgoszcz

Wszystkie informacje dostępne są na naszej stronie: www.kramberry.pl

Link do eventu: www.facebook.com/events/1137179272962444

Link do fanpage: www.facebook.com/kramberry.bydgoszcz

Przeczytaj również

SWAG SHOW SILESIA – RELACJA

czytaj dalej

BALTIC GAMES X YUCKY SHOWROOM!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *