Pozytywna energia z naturalnych składników!

Chcąc zrekompensować wszystkim mężczyznom koniec lata i pomóc przetrwać jesienne chłody, marka ZEW for men stworzyła nową linię produktów z olejem konopnym, o zapachu drzewa sandałowego i piżma. Linia konopna to na początek trzy produkty do brody ? balsam oraz dwa olejki: rewitalizujący ? nadający połysk i regenerujący ? matowy. Ich wspólny mianownik to nowy składnik aktywny ? odżywczy olej konopny, a także zmysłowy zapach drzewa sandałowego i piżma.

Przy tworzeniu produktów z nowej linii przyświecała nam idea golden hour, czyli pory dnia tuż przed zachodem, kiedy słońce świeci w charakterystycznym pomarańczowym kolorze, a wszystko wokół staje się lepsze. Chcieliśmy, żeby nasze nowe produkty pozwalały zachować ten wyjątkowy moment na dłużej ? dawały zastrzyk pozytywnej energii, pewność siebie i chęć do działania, a jednocześnie gwarantowały profesjonalną pielęgnację dzięki najwyższej jakości składnikom i dopracowanym formułom – opowiada Marcin Mróz, Head of Sales ZEW for men.

Nowa linia produktów oznacza wprowadzenie przez ZEW for men kolejnego składnika aktywnego do oferty. Do grona kosmetyków z węglem drzewnym z Bieszczad i czarną hubą dołączyły kosmetyki
z olejem konopnym. Nowy składnik aktywny został wybrany ze względu na swoje wyjątkowe właściwości odżywcze. Olej konopny jest bogatym źródłem witamin i minerałów, protein, przeciwutleniaczy i aminokwasów, regeneruje nawet bardzo suchy i zniszczony zarost, wpływa na odbudowę naskórka i działa przeciwstarzeniowo.

W nowej linii, wyróżniającej się zmysłowym zapachem drzewa sandałowego i piżma, znajdziemy:

  • Rewitalizujący olejek do brody z olejem konopnym POŁYSK ZEW for men, nadający połysk,
  • Regenerujący olejek do brody z olejem konopnym MAT ZEW for men, nadający efekt matowy,
  • Balsam do brody z olejem konopnym ZEW for men ? bestseller marki z dodatkiem nowego składnika aktywnego i o nowym zapachu,
  • Zestaw Prosty Drwal z olejem konopnym POŁYSK,
  • Zestaw Prosty Drwal z olejem konopnym MAT.

Dzięki dużej zawartości oleju konopnego produkty z nowej linii konopnej ZEW for men o zapachu drzewa sandałowego i piżma doskonale sprawdzą się zarówno do skóry przesuszonej, dojrzałej, jak
i do cery tłustej i trądzikowej. Balsam oraz olejki doskonale odżywią zarost jednocześnie działając normalizująco na skórę i będąc bezpieczne dla alergików.

Odpowiednio dobrane i skomponowane składniki gwarantujące odżywienie oraz nawilżenie zostały zamknięte w przyjaznych środowisku opakowaniach (szkło, karton, aluminium), w energetycznym pomarańczowym kolorze.

Wszystkie produkty z linii ZEW for men z olejem konopnym są dostępne w sklepie online na poczujzew.pl, w perfumerii online sieci Douglas oraz u wybranych dystrybutorów, których pełna lista znajduje się na stronie poczujzew.pl w zakładce Punkty sprzedaży.

Przeczytaj również

ZEW for men po raz kolejny zaskakuje!

czytaj dalej

JAKI PREZENT PODAROWAĆ MĘŻCZYŹNIE?

czytaj dalej

ZEW for men rozdaje prezenty z Durex i JAMESON!

czytaj dalej

ODKRYJ PODRÓŻNE ZESTAWY ZEW FOR MEN x HELIKON-TEX!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *