Nowości i szybkie promo od The Wildest!

Jak robić w Polsce streetwear to tylko na pełnej zajawie! Takie podejście stosuje właśnie Stanlej – człowiek odpowiedzialny za markę The Wildest, który najczęściej stoi z boku, przygląda się konkurencji, by z kolejnym sezonem wjechać z produktami o charakterystycznym miejskim stylu. Nie inaczej jest w przypadku nowości, które miały premierę jeszcze w poprzednim miesiącu.

Jakie rzeczy spod znaku papugi można wyhaczyć jesienią, by uatrakcyjnić swoją garderobę? Nowości to czarny longsleeve pocket „NINJA”, klasyczne polo z logo na piersi w wersji białej i czarnej, rzucająca się w oczy żółta koszulka „YOUR DEEPEST NIGHTMARES”, szary t-shirt oraz 6-panelówka z wariacją pewnej zagranicznej marki, o której czasem można nawet u nas poczytać :) Na zdjęciach również kapelusz HUNTER, który wyprzedał się jak ciepłe bułeczki.

Kluczowym produktem jest granatowa kurtka „CLASSICK”. Zapinana na zamek, z kieszonkami na zewnątrz i w środku. Uwagę zwraca oczywiście patternowa podszewka, która dopełnia stylówkę kurteczki.

Całość kolekcji (i to w promocyjnych cenach) znajdziecie w sklepie THE WILDEST.

Fot: Otto Sot
Mod: Thomas Oskar

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *