PAN TU NIE STAŁ – „Na szlaku” Jesień 2015

PAN TU NIE STAŁ, bo poszedł w góry, a konkretnie wybrał się do Zakopanego, zdobyć sam Kasprowy Wierch. Przy okazji, z pomocą kilku osób, pyknął lookbook najnowszej kolekcji „Na szlaku”, którą możemy podziwiać na zdjęciach Sonii Szóstak.

Naszym zdaniem polski streetwear lubi takie projekty najbardziej. Łączą przygodę z pracą, dają odbiorcom dobre zdjęcia do oglądania oraz często chwilę na zastanowienie się np. nad spędzaniem swojego wolnego czasu. Co jednak najważniejsze – możemy z Wami dzielić się opisem wyjątkowych ubrań.

W najnowszej kolekcji „Na szlaku” postawiono głównie na grafiki i napisy związane z turystyką górską, a konkretniej tą związaną z okolicami Zakopanego. Na bluzach i koszulkach znaleźć można takie hasła jak np. Tatry, Dom turysty, czy Morskie Oko, które idealnie komponują się z odpowiednio dobranymi kolorami. Tutaj pojawiają się odcienie szarości, zieleni, granatu oraz czerwieni.

Uzupełnieniem są jeszcze spodnie i kurtki, a całość dopełniają przypinki wykonane z oksydowanego metalu, kojarzące się nam z górskimi odznakami.

Wszystkie nowości są dostępne w oficjalnym sklepie PAN TU NIE STAŁ, do którego zapraszamy z górskim pozdrowieniem!

Zdjęcia: Sonia Szóstak www.soniaszostak.com
Modele: Justyna, Weronika (model plus), Wojtek, Kacper
Makijaż: Gosia Waluś
Stylizacje: Paulina Połoz
Projekty graficzne: Bartek Bojarczuk

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *