HERMETIC SQUARE – Spring Summer 2020

Wraz z przyjściem sezonu na wiosenno-letnie kolekcje, w imieniu marki Hermetic Square, zapraszamy Was w przyszłość, do XXII wieku i wciągamy w historię o Srebrnym Wycieku i projekcie „Tetragon”. Sprawdźcie jak to wszystko się zaczyna!

Zanim przeniesiemy Was w świat fantasy, przyjrzymy się nowym ubraniom. Tutaj lekki szok – pierwsza dostawa nowej kolekcji to aż 43 produkty! Dlatego, podobnie jak we wpisie o Femi Stories, nie będziemy opisywać całości, a skupimy się na najciekawszych naszym zdaniem propozycjach. I tutaj klasycznie – zwróćcie uwagę na kurtki! 3D MAC COAT oraz 3D ZIP JACKET uszyte zostały z materiału 3D dzięki czemu mocno wyróżniają się na tle znanych nam projektów! Poza tym sprawdźcie parkę HS-PHOTONE, która nawiązuje do nazwy statku skonstruowanego przez Dr. Hermetus (więcej poniżej zdjęć).

W sezonie SS20 znajdziecie też nowe bluzy, a wśród nich zupełne nowe modele, takie jak POCKET BOXY HOODIE oraz nowe kolory! Tutaj co prawda przeważa czerń i biel, ale są też trzy niebieskie propozycje klasycznej kangurki z kapturem.

Oczywiście nie mogło zabraknąć klasycznych koszulek, spodni, krótkich spodenek i akcesoriów – czapeczki z daszkiem i pasek.

Wybór jest bardzo duży, a nowe produkty znajdziecie już w sklepie internetowym Hermetic Square.

A teraz obiecana podróż do przyszłości …

W XXII wieku Ziemia pogrążona jest w chaosie. Kataklizmy niszczą ludzkość. Władze zamknęły przestrzeń wokół planety, aby uszczelnić atmosferę wewnątrz i skupić się na ratowaniu tego, co zostało z naszego świata. Nikt nie może opuścić Ziemi. Tymczasem w połowie drogi od Ziemi do Marsa pojawia się dziwna kosmiczna anomalia. Nazywają ją ?Srebrzystym Wyciekiem? (The Silver Spill) i obwiniają za wszystko, co przydarzyło się naszej planecie. Jednak nie wszyscy w to wierzą.

Dr Henri Hermetus ustanawia projekt ?Tetragon? – międzynarodowy sojusz utworzony wraz z naukowcami, którzy chcą zbadać anomalię i wykorzystać ją do ratowania planety. Uważają Wyciek za rodzaj nadprzyrodzonego bytu, który pojawił się, aby pomóc ludzkości przetrwać. Wraz z załogą, przekradają się przez barierę kosmiczną i wlatują wgłąb Srebrzystego Wycieku, nie pozostawiając po sobie nic więcej poza wiadomością: ?Widzimy lekarstwo. Jest tutaj…?. Połączenie zostaje utracone, podobnie jak misja ?Tetragon?.

Pięćdziesiąt lat później, w 2170 roku, siedemnastoletni pilot Max, urodzony w jednym z ostatnich schronisk na Ziemi, znajduje kopię mapy kosmicznej, która prowadzi do centrum Srebrnego Wycieku. Przekonany przez swojego tajemniczego wuja grupuje załogę, zabiera eksperymentalny statek kosmiczny HS-PHOTONE i podąża ścieżkami projektu Tetragon prosto w otchłań Srebrnego Wycieku. Czy uda im się znaleźć lekarstwo dla planety Ziemi? To dopiero początek ich podróży…

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *