PHENOTYPE – JEST „GRZECZNIE”, ALE NIE TYLKO!

Zacznę od wielkiego WOW! Tak dobrego lookbooka dawno nie widziałem. Phenotype na sezon wiosenny prezentuje nam kilka konkretnych ciuchów. Z nowego dropu możemy kupić od klasycznych joggerów, z których słynie marka, przez bluzy, t-shirty i koszule, po wodoodporne wiosenne kurtki. Wszystkie rzeczy utrzymane są w stonowanych kolorach jednak żeby nie było tak „grzecznie”, to przygotowana została również krwisto czerwona bluza, żółta kurtka, oraz różowa bluza z kapturem, która zapewne będzie miała „branie” u odważnych entuzjastów polskiego streetwearu.

Wśród nas szczególną uwagę zwrócił z pozoru klasyczny t-shirt o nazwie OREO LOGO TEE. Z daleka się wydaje, że koszulka jest w kolorze brudnej bieli jednak gdy się przypatrzymy to dostrzegamy nakrapiany wzór w nieregularne kropki. Zaś na klatce piersiowej widnieje klasyczne logo warszawskiego brandu w kolorze czarnym. Według nas taka koszulka, to bardzo ciekawa opcja w garderobie.

Na koniec uchylimy rąbka tajemnicy. Mianowicie w najbliższej przyszłości pojawi się drugi drop, który Was na pewno zaskoczy! Coś kompletnie innego niż to do czego nas przyzwyczaili ludzie z Phenotype.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Świetne zamknięcie sezonu letniego? Drop od Phenotype!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *