THE HIVE, CZYLI KONSEKWENCJA I MINIMALIZM NA WIOSNĘ!

Na kolejne propozycje od niektórych marek czekamy szczególnie, zaciskając mocno swoje kciuki i zastanawiając się, czy tym razem również dadzą radę. Jednym z brandów trafiających do naszego gustu jest THE HIVE, którego założyciel – Mateusz, za każdym razem wkłada całego siebie w każdy swój projekt. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej kampanii, wydanej specjalnie na sezon wiosenny.

Fanów na pewno ucieszy fakt, że na kolekcję składa się naprawdę sporo produktów. W odróżnieniu od popularnych ostatnio kapsułowych zestawów ubrań, THE HIVE postarało się o szeroką ofertę, w której znajdziecie koszulki, longsleevy, bluzy (crewneck, hoody), koszulę oraz kurtki, w których na szczególną uwagę zasługują bombery. Całość zawarta jest praktycznie w trzech kolorach – czarnym, szarym i białym, ale pojawiają się też ciekawe odcienie beżu i zieleni. O ile tutaj jest naprawdę minimalistycznie, to warto przyjrzeć się zastosowanym krojom oraz materiałom, które na pewno będą odpowiednio służyć w letnie dni.

My, ludzie prości, zajawiliśmy się zwłaszcza Pocket Longsleevem, ale większość i tak zapewne skupi się na zamszowym bomberze w kolorze czarnym – to prawdziwy kocur na wiosnę.

Wszystkie produkty dostępne są już w sklepie stacjonarnym przy ulicy Bocheńskiej 7 w Krakowie – The HIVE STORE oraz w sklepie internetowym THE HIVE.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

THE HIVE – AW21 MEN – PART I

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *