R+P – Perish Lookbook

Jedne odchodzą do lamusa, a inne dopiero powstają – tak w małym skrócie wyglądają często działania mniejszych brandów w polskim streetwearze. Te, których ubrań nie założycie już nigdy, niech „spoczywają w pokoju”. Tym, które dopiero wchodzą na rynek – życzymy żeby wyglądały co najmniej tak efektownie, jak dzisiejsza nowość, marka RIP.

Choć nie jesteśmy fanami takich stylizacji, a podobne czarno-białe projekty są nam już znane z działań innych graczy, to obok takiego lookbooka nie da się przejść obojętnie. Zdjęcia mają w sobie sporą dozę tajemniczości, a ubrania przedstawione na poszczególnych fotografiach wyglądają bardzo dobrze.

Jeżeli mówimy już o ciuchach, to prezentacja dotyczy najnowszej kolekcji. „Perish” to głównie hasła okraszone grafikami i elementami typowymi dla nurtu streetwearowego. W jej skład wchodzą t-shirty, bluzy z kapturem, longsleevy, jerseye oraz nakrycia głowy; beanie, snapbacki, bucket haty, oraz kominiarki. Całość konsekwentnie zamknięta w kolorystyce czarno-białej, inspirowana aktualnymi trendami mody ulicznej, rapem, horrorami oraz mrocznymi aspektami ludzkiej natury.

Wszystkie produkty są już dostępne w internecie na stronie sklepu Urban City – LINK.

Zdjęcia: Mateusz Wojnar
Modelki: Anna Gajzler, Kasia Danioł
Modele: Olek Kingstep, Patryk Koziarz
Gościnnie w sesji zdjęciowej udział wzięli: Lanek, Żabson

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *