THE WILDEST – Fall/Winter’19

Polskich brandów, które zakończyły swoją przygodę z polskim streetwearem możemy wymienić kilka, ale ze zjawiskiem, które dzieje się w związku z przyjściem sezonu jesienno – zimowego 2019 spotykamy się chyba pierwszy raz. Oto coś, czego nie spodziewał się żaden z Was – powrót na salony znakomitej polskiej marki odzieżowej – THE WILDEST.

Ostatnią kolekcją spod znaku papugi, którą pamiętamy, była ta, przygotowana na lato 2017. Od tamtej pory ptaszyna odleciała nam na dłuższy czas i na najnowszy drop kazała czekać ponad 2 lata! Jednak, jak zobaczycie na załączonych zdjęciach – warto było czekać.

Wśród nowości 4 bluzy – biała, niebieska, czarna i szara. Każda różni się od siebie krojem lub detalami i grafiką, dlatego już na pierwszy rzut oka widać, że są to przemyślane projekty. Ciekawym modelem jest ZIP 1/4 z zamkiem błyskawicznym pod szyją i wykończeniem z tkanej taśmy. Oprócz bluz, mamy jeszcze t-shirt ?BROTHERHOOD CLUB? oraz mocno oryginalny szalik. Uzupełnieniem całości są cieple beanies aż w 7 kolorach.

Wszystko do kupienia na stronie THE WILDEST.

mod: Sebastian Tomala
fot: Otto Sot
support: Bazyli Czerny

Przeczytaj również

Nowości i szybkie promo od The Wildest!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *