PROSTO KLASYK LOOKBOOK FW19/20

Po sporym zamieszaniu, jakie wywołała kolaboracja PROSTO X 4F, przyszedł czas na prezentację linii KLASYK na jesień i zimę 2019. Zapewniamy, że też jest bardzo dobrze!

Jak przystało na okres jesienno – zimowy, wśród nowości nie mogło zabraknąć kurtek. Tutaj można powiedzieć, że PROSTO zaszalało, ponieważ w kolekcji znaleźć można zarówno przejściówki (lekkie „puchówki” z kapturem w czterech wersjach kolorystycznych), nieco cieplejsze Long Jacket, Bomber oraz Bomber Puff, ale także ciepłe zimowe kurtki – Winter Adament i Softshell City Shell Black. Każdy model kurtki ma kilka wersji dlatego każdy powinien znaleźć odpowiednią do swoich cieplejszych stylizacji. Nam najbardziej wpadła w oko niewspomniana wcześniej kurtka Puff Anorak, którą można wyhaczyć w kolorze Camel i Black.

Oczywiście w kolekcji nie mogło zabraknąć klasycznych bluz z logo na piersi w wariantach z kapturem lub bez, koszulek oraz akcesoriów z zawsze fajnie umiejscowionym brandingiem.

Propozycji jest tak wiele, że nie sposób ich opisach i przedstawić na zdjęciach w jednym lookbooku, dlatego już teraz zachęcamy do sprawdzenia oficjalnej strony PROSTO.

Przeczytaj również

Nowa kolekcja w Kubota Store!

czytaj dalej

LIVIN’ THE LIFE od Jungmob!

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *