UNLEASHED X WE PEACE IT APPAREL KOLABO

No i zgotowała nam się nowa kolaboracja dwóch polskich marek streetwearowych. Współpracę między sobą nawiązało, często pojawiające się na łamach naszego portalu, UNLEASHED oraz dość długo prosperująca na rynku marka WE PACE IT. Pierwszy z wymienionych ostatnimi czasy wypuścił sporo kurtek, a co za tym idzie w tym dropie również nie mogło ich zabraknąć. UNLSHD z WPI tym razem przygotowało coach, wiatrówkę, dwa t-shirty oraz czapkę  i joggery.

Warto zawiesić oko na lookbooku ponieważ w odróżnieniu do innych firm, które robią go na tle architektury, przyrody lub po prostu w studio, to ten z kolei został wykonany w pomieszczeniu, które przypomina aulę szkolną bądź teatr. Hmm… ciekawe. Jak na razie nie znaleźliśmy analogii między tą kolekcją, a tym miejscem. Pomożecie?

Wracając do samych ubrań – jedną z kurtek, jak wcześniej wspomniałem, jest coach. Dla mnie jedna z najfajniejszych rzeczy, która co raz bardziej doceniana w świecie mody. W tym przypadku jest on czarny z delikatnym brandingiem w postaci napisu TROUBLE na piersi oraz WE PACE IT UNLEASHED na karku.

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *