IN MASS WE TRVST!

Jakże cieszą się nam mordki, kiedy widzimy wśród Was rosnące zainteresowanie naszym działem z hip-hopowymi markami streetwearowymi. Oczywiście nie może w nim zabraknąć legendarnej już na podwórku marki MASS DNM 98, która właśnie wypuściła najnowszą kolekcję BLAKK, którą zaprezentowano w postaci klasycznego lookbooka w formie zdjęć, ale także w formie video, które oczywiście dołączamy do wpisu!

Ubrania, które pojawiły się jako propozycje na wiosnę/lato 2016 to przede wszystkim czarno-białe rzeczy, w których podkreślono branding oraz główne hasła towarzyszące kolekcji. Dzięki zróżnicowanym grafikom i ciekawym krojom, odbiorcami mogą być zarówno starzy wyjadacze związani z marką, ale także nowi klienci, którzy potrafią zwrócić uwagę na jakość i prezentację produktów. Te, na zdjęciach, w których wziął udział Jakub Nowicki, prezentują się naprawdę mocno!

Wśród nowości znajdziemy koszulki, crewnecki, baseball jacket, ale także coś na cieplejsze dni, czyli czarne spodenki z białymi wstawkami oraz nakrycia głowy w dwóch różnych wersjach – snap i bucket.

Całość kolekcji już do wyhaczenia w oficjalnym sklepie marki MASS. Naszym zdaniem jest tu coś z eksperymentu – jesteśmy ciekawi Waszego odbioru!

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Mass DNM Fall.Winter.2021

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *