VENTUS GARAGE – NOWY PROJEKT!

VENTUS GARAGE to krakowska ekipa całkowicie pochłonięta miłością do motocykli, a konkretniej ich renowacją i nadawaniem nowego, świeżego stylu kultowym maszynom. Chłopaki uwielbiają rajdy i inne imprezy motocyklowe, które są dla nich doskonałą okazją do wymiany poglądów i cennych doświadczeń. Jak wiadomo – w takich okolicznościach dobrze jest się wyróżniać z tłumu. Najlepiej w autorskich koszulkach, nowościach powstałych z okazji 5 lecia marki na rynku.

Póki co jest to linia ubrań sygnowanych marką VENTUS GARAGE, której głównymi produktami są klasyczne koszulki w kolorach: czarnym i białym. Są to t-shirty wykonane ze 100% bawełny organicznej, której gramatura (155g/m2) zapewnia wygodę i przewiewność. Na plecach znajdują się kontrastujące grafiki Ventus Garage, a na piersi dodatkowo małe akcenty podkreślające należność koszulek.

Jak się dowiedzieliśmy to dopiero początek przygody ze streetwearem, czego dowodem jest jeszcze nowsza propozycja, którą możecie obczaić już na stronie www. Z resztą mamy nadzieję, że przywitacie nowy projekt z entuzjazmem i już teraz sprawdzicie oficjalną stronę VENTUS GARAGE.

Przeczytaj również

BAŁTYCKI DZIAD – tylko dla brodaczy?

czytaj dalej

PICKY – Drugie życie tkanin

czytaj dalej

BOBER.STORE – Ubieramy rzeczywistość

czytaj dalej

TALLHERO – AS A TALL, NOW BECOME A HERO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *