ELADE FRIDAY

ELADE jak zwykle wjeżdża w nowy sezon z pełną klasyki i autentyczności kolekcją, którą prezentuje w sesji zdjęciowej przybliżającej Wam jeden dzień z życia dobrych ziomów z „Salon Fryzur Męskich” w Gdyni. Bardzo fajny zabieg, który pozwala na jeszcze lepsze zapoznanie się z ubraniami, ale także z klimatem, który na co dzień panuje w ekipie ELADE.

„Hasła pojawiające się w obecnej kolekcji nie pierwszy i za pewne nie ostatni raz to – Passion, Respect, Friendship, Creativity. Wartości te śmiało można określić jako nasz kodeks, który w tej produkcji idealne i nieprzypadkowo featuje z osobowościami występującymi w „Friday”.”

Na samą kolekcję składają się przede wszystkim teesy dostępne w kilku wariantach, longsleeve, ale także kurtka jacket elade.co, joggery oraz ciekawy produkt, jakim są pocekt jeansy. Do kolekcji możemy zaliczyć również bluzy z haftem 3D. Kolorystyka zachowana w czerni i bieli mimo tego, że kolekcja posiada szerszą gamę kolorów, co idealnie współgra z wnętrzem salonu i klimatem dzielnic.

Jak sami autorzy mówią, FRIDAY to podsumowanie, a nie przedstawienie kolekcji. Od dłuższego czasu nowości można już kupować w sklepie ELADE.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *