MR & MRS DIAMANTE!

Co prawda marka DIAMANTE przyzwyczaiła nas do systematycznego poszerzania oferty, ale tak szybko po ujrzeniu światła dziennego przez Girlhood, nowych propozycji się nie spodziewaliśmy. Jakże cieszy nas fakt, że tym razem oprócz damskich ubrań, pojawiły się także nowości dla mężczyzn. W końcu to kolekcja MR & MRS. Pan i Pani Diamante.

Już na pierwszy rzut oka widać, że brand postawił na czerń i biel. Jak sami wspominają – „Nie wyobrażamy sobie tych wzorów w kolorach”, a my z całą świadomością się pod tym podpisujemy. Wystarczy za przykład wziąć koszulki Mr. Game Changer lub Mrs Not Enough Clothes, których duże wzory na przodzie wyglądają niezwykle efektownie, a przez dodanie koloru mogły by być po prostu kiczowate.

Naszym zdaniem wśród nowości każdy znajdzie coś dla siebie ponieważ mamy tutaj propozycję zarówno z grafikami, jak i napisami. Klasyczne koszulki zawsze będą modne, dlatego już teraz zachęcamy do zakupów w sklepie DIAMANTE. Warto dodać, że wśród nowości znajduje się już bestseller, a mianowicie damska koszulka Mrs Forbidden Fruit. Śpieszcie się, podobno znikają jak ciepłe bułeczki.

Foto : September Art Agency
Model : Zulu Kuki
Modelka : Magdalencja
MUAH : Dalia

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *