#25KUBOTA

Rozkmińcie, że w tym roku przypadają już 25 urodziny LEGENDARNEJ marki kubota! mamy dla was najnowszy katalog oraz kilka informacji o nowościach, które marka przygotowała celebrując swój jubileusz!

Kubota – marka kultowa, która swoimi produktami i działaniami wizerunkowymi, utwierdziła Polaków w przekonaniu, że ?Kubota to nie klapki, to styl życia?. Skoro klapki towarzyszą Polakom już od 25 lat – coś w tym jest! Przyznamy z resztą szczerze – u nas na co dzień w biurze chodzi się w Kubotach! Tymczasem marka kontynuuje swoje niezwykłe tradycje, ale również spogląda w przyszłość, aby bliska sercom milionów Polaków, w każdym sezonie zaskakiwała i sprawiała radość. Tutaj podkreślamy, że wszystkie produkty zaprojektowane są przez polskich projektantów i produkowane z najwyższej jakości materiałów.

Nowy „kubotowy” sezon zaczynamy od mocnego uderzenia – już 11 kwietnia 2019 r. do oferty oficjalnego sklepu internetowego wracają kultowe klapki Kubota na rzep, a w 2 połowie kwietnia będzie mieć miejsce premiera nowej kolekcji Premium, pełnej nowych wzorów, kolorów i zaskakujących materiałów.

Mamy też sprawdzone info, że w nowym sezonie czekają nas również zaskakujące kolaboracje oraz… premiery kolejnych linii klapków! W ofercie pojawią się produkowane w Polsce klapki basenowe, pierwsze w Europie klapki personalizowane, odzież oraz nowe akcesoria: breloki, przypinki i worki.

Przeczytaj również

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Pierwsza w historii kolekcja ubrań KUBOTY!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *