Born To Be – Lookbook kolekcji „In Music We Trust”!

Przedstawiamy Wam kolejną nowość na rynku, czyli markę BORN TO BE! Właśnie premierę ma najnowszy lookbook z ubraniami mocno związanymi ze światem muzyki. Sprawdźcie press info marki oraz bardzo klimatyczne zdjęcia.

„Born To Be to marka oferująca stylowe t-shirty o tematyce muzycznej. Jednak bardzo mocno podkreśla swoje upodobania gatunkowe i silny związek ze sceną elektroniczną. Hasła typu „less drama more techno” to wyraźny sygnał, że Born To Be to marka klubowa w dobrym znaczeniu tego słowa. Pierwsza linia koszulek oznaczonych metką BRNTB o nazwie In Music We Trust miała swoją premierę w klubie dwaPiętra a o zdjęcia do  lookbooka zadbał znany lubelski fotograf Krzysztof Szlęzak. Krótko po swoim debiucie zyskała uznanie dj’ów i osób związanych ze sceną klubową. Minimalizm i bezpośredni przekaz to styl jaki prezentuje Born To Be. Ponadto marka stara się również wspierać scenę klubową. Uruchamiła stronę brntb.pl , na której prowadzi informację imprezową, publikuje ciekawe muzyczne newsy i promuje młodych djów, prezentując ich miksy w cyklu BRNTB Podcasts. Na jej facebookowym profilu oprócz oferty odzieżowej natraficie również na ciekawe muzyczne treści. Twórcy projektu Born To Be podkreślają, że nie zamierzają poprzestać na samych koszulkach i wraz z przyjściem wiosny wzbogacą ofertę o kolejne pozycje takie jak torby, czapki i akcesoria.”

born to be-1 born to be-2 born to be-3 born to be-4 born to be-6 born to be-7 born to be-8 born to be-9 born to be-10 born to be-11 born to be-12 born to be-13 born to be-14

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *