BRASZ – nowa kolekcja ETHNO!

Markę BRASZ pamiętamy jeszcze z pierwszych projektów, jakimi były ręcznie malowane ubrania wyhaczone gdzieś w sieciówkach lub lumpeksach. Przez tych kilka miesięcy brand ewoluował i na dzień dzisiejszy zajmuje się przede szyciem wszystkiego od podstaw. Do tej pory udało się wypuścić dwie mini kolekcję oraz jedną dla bobasów. Dzisiaj prezentujemy tą najnowszą – ETHNO.

Nowe propozycje to cztery ciekawe projekty – koszulka, spódnica oraz pożądane jesienią narzutka i kurtka. Gdyby przyjrzeć się jeszcze dokładniej ostatniej pozycji – możemy nawet zrobić 4+, ponieważ bomber jacket jest dwustronna! Jakże cieszy nas fakt, że wszystkie produkty mają w sobie coś niezwykle oryginalnego. Warto zwrócić uwagę na przykład na oversizowy top bez rękawów, który zaprojektowany został z dodatkiem czarnej koronki.

Całość kolekcji prezentuje się niezwykle efektownie. Wzorzyste motywy idealnie współgrają z czernią, przez co można ich użyć do stworzenia nietuzinkowych stylizacji. Wszystkich chętnych zapraszamy do oficjalnego sklepu marki BRASZ, gdzie opisane produkty są już w sprzedaży.

modelka: Alessia Gniazdowska
zdjęcia: Iza Popek NoIDstudio.pl

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *