DIAMANTE WEAR – BUNTOWNICZO DLA DZIEWCZYN!

Co prawda od premiery kolekcji wiosennej DIAMANTE WEAR minęło już trochę czasu, ale nie bylibyśmy sobą, gdyby taki news nie pojawił się na łamach naszego portalu. Zwłaszcza, że redakcja w zdecydowanej większości męska;) Jednak nie mamy na myśli samych ubrań, a to na nich powinniśmy się skupić przede wszystkim hehe

Choć nowości przeznaczone są głównie dla kobiet, to do zaprojektowania typografii promującej kolekcję Girlhood, marka zaprosiła Mateusza Witczaka (http://mateuszwitczakdesigns.com/), który jest autorem loga kolekcji, licznych dodatków oraz wzoru z rozpinanej bluzy. Reszta została zaprojektowana już w pracowni Diamante i jak zobaczycie na zdjęciach, z połączenia sił wynikły bardzo dobre projekty, w których jest czarno, biało i szaro – co wynika z buntowniczego wydźwięku całości.

Oprócz bluz oraz koszulek, znajdziemy tutaj stylowy bucket hat oraz worek z naszywką IN HOOD WE TRUST, który nawiązuje do stylu całej kolekcji. To bardzo fajne dodatki, które zawsze uatrakcyjniają garderobę każdej dziewczyny.

Tym razem DIAMANTE WEAR postawiło na różnorodność kroju połączonego z wygodą niedrapanych dzianin. Bluzy są wycięte po bokach, przedłużone, a także zadrukowane w pattern, czy dodatkowo upiększone pikowaniem na rękawach. Koszulki również zasługują na uwagę pod tym kątem – są wycięte, zakończone łódeczką, czy w modnej opcji oversize.

Kolekcja GIRLHOOD dostępna w sklepie online Diamante oraz w najlepszych sklepach streetwearowych w Polsce.

Model: Zuzanna Kołodziejczyk (@zuzol), Magdalencja (@magdalencja) oraz Iza (laureatka konkursu Diamante) i oczywiście Zulu Kuki
Foto: Michał Chojnacki (@Michał502)
Video: OGfilms (http://ogfilms.pl/).
Podziękowania dla Rowery Electra Trójmiasto.

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *