GRUDZIEŃ 2015 – PASJONACI CLOTHING

Norma to nuda. Wiadomo. Podobnie, jak polski streetwear byłby nudny bez nowych marek, które niejednokrotnie muszą zmierzyć się z trudnym początkiem. Jednak jeżeli za projektem stoi uczucie, zaangażowanie, a przede wszystkim pasja – przebicie się z konkretnym towarem może mieć sens. Tym bardziej jeżeli chodzi o markę, w której żyłach płynie rap i kultura hip-hop. Takim brandem jest właśnie nasza propozycja grudniowa – PASJONACI CLOTHING.

Ubrania Pasjonatów przeznaczone są dla ludzi, którym MŁODA KREW KIPI W ŻYŁACH. Dzięki swojej wygodzie, najlepiej prezentują się na tych, którzy prowadzą zdrowy tryb życia, chwytając je garściami i przeżywając świadomie każdy jego moment. Jeżeli jesteś więc sportowcem, artystą, muzykiem albo po prostu pasjonatem, bez względu na to czy początkującym, czy zaawansowanym – powinieneś zapoznać się bliżej z tą marką.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, ubrania Pasjonatów są tworzone z pasją ludzi stojących za projektem. Dodatkowo bardzo często do współpracy zapraszają polskich artystów grafików, konstruktorów oraz projektantów, dzięki czemu ich ubrania nabierają dodatkowego charakteru. Oczywiście całość jest realizowana w polskich szwalniach, przy użyciu najlepszej jakości materiałów i dodatków rodzimej produkcji.

Pasjonackie t-shirty, bluzy, bluzy z kapturem, bluzy rozpinane i spodnie dresowe dla panów oraz koszulki, krótkie koszulki, sweatshirty, kangurki i dresy dla pań są wygodne, najlepiej prezentują się na tych, którzy prowadzą zdrowy tryb życia, chwytając je garściami i przeżywając świadomie każdy jego moment. Akcesoria: czapki zimowe, snapy, paski i nerki dopełniają oryginalnego looku, który z klasą wybija się z tłumu.

Marka zawsze stawiamy bezsprzecznie na najlepszą dostępną jakość projektu i wykonania.
PASSION BEFORE FASHION.

www ? pasjonaciclothing.pl
fb ? https://www.facebook.com/pasjonaciclothing
insta ? @pasjonaciclothing

Przeczytaj również

CZERWIEC 16 – MF.Wear

czytaj dalej

Listopad 2015 – FRIFRU

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *