AMOKRUN – TO NIE JEST KOLEJNA DUŻA KOLEKCJA!

Ale czy kolekcja musi być duża żeby być dobra? Sami oceńcie po dzisiejszej nowości, jaką jest druga część kolekcji AMOKRUN, a mianowicie SpringNights Supplements, w której skład wchodzą tylko dwie rzeczy – Dark Denim Jogger Jeans oraz Basic Black Crewneck.

Pierwsza pozycja to spodnie wykonane z ciemnego denimu, czyli joggery typu slim fit, z detalami obszytymi niebieską nitką oraz białym materiałem kieszeniowym we wzorzyste niebieskie kwiatki. Macie naszą gwarancję, że będą pasowały nie tylko do Waszych luźniejszych stylizacji, ale także do nieco bardziej eleganckiej z koszulą w roli głównej. Jeżeli nie lubicie męczyć się z zapinaniem guzików, a w kołnierzyku wyglądacie jak maminsynkowie – proponujemy przyglądnąć się drugiej nowości, czyli czarnemu crewneckowi. Klasyczny, czarny, wykonany z delikatnej pianki. Bez zbędnych dodatków i napisów, tak by pasował do każdego.

Prawda, że dobrze brzmi? Dla niedowiarków dorzucamy jak zwykle kilka zdjęć i zachętę do odwiedzenia oficjalnej strony marki AMOKRUN.

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *